Опубліковані характеристики смарт-годинників Huawei Watch GT

Майбутній Huawei Watch GT вже сертифікований FCC і останнім часом з’являється в злитих маркетингових матеріалах. Але сьогодні були розкриті останні подробиці про новий пристрій Huawei.

Згідно нової інформації, Watch GT отримав круглий 1,7-дюймовим дисплеєм AMOLED з роздільною здатністю 454x454p. Включаючи рамки, загальний діаметр годинника – до 46,5 мм, а товщина становить 10,4 мм. Що стосується особливостей, то наступний годинник Huawei будуть оснащені монітором серцевого ритму, GPS і компасом. Крім того, водостійкість дозволить спортсменам займатися плаванням, а співпраця з Firstbeat надасть користувачам віртуального інструктора. Також відстеження сну буде можливо завдяки новій функції під назвою Huawei TruSleep.

Смарт-годинники будуть оснащені батареєю 410 мАг. Цього буде достатньо для безперервного використання до 14 днів або 7 днів з постійно включеним режимом AlwaysOn. Однак якщо включити GPS, то ця цифра різко падає до 20 годин.

Крім Watch GT Huawei представить новий фітнес-браслет під кодовою назвою Huawei Terra. Він оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм, а також GPS і монітором серцевого ритму. Браслет – водостійкий.

Обидві новинки Huawei будуть оголошені разом з Huawei Mate 20 series і Freebuds 2 Pro. Очікується, що продажі почнуться в листопаді. Передбачувана вартість Huawei Watch GT – 275 доларів, а фітнес-браслета -140 доларів


Не пропустіть