Опубліковані фото та характеристики Samsung Galaxy A52

У Мережі з’явилися живі фото нового доступного смартфона Samsung Galaxy A52, який повинен бути презентований вже незабаром. На цих фото можна побачити смартфон як у включеному, так і у виключеному стані, а також коробку моделі, у якій можна побачити його зарядний пристрій, захисний чохол та кабель.

На захисній плівці дисплея можна побачити виріз під фронтальну камеру формату Infinity-O. На задній панелі розташована основна камера, яка включає головний сенсор 64 МП та має підтримку оптичної стабілізації. Крім цього, ми отримали підтвердження головної фішки смартфона – він має підтримку за стандарту IP67.

За роботу смартфона відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 750G, в парі з яким працює 8 ГБ оперативної пам’яті. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, який буде підтримувати швидку зарядку потужністю 25W. Модель має отримати AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення 90 Гц.

Samsung Galaxy A52 повинен бути презентованим вже найближчим часом, щоправда, дата презентації на даний момент невідома. Очікується, що ціна смартфон складе 440 доларів, щоправда, немає точної інформації, яка конфігурація матиме такий цінник.


Не пропустіть