Дихай на повні груди! Оптимальну якість повітря у приміщеннях забезпечить сучасний пристрій від Karcher

В 2020 році провідний виробник техніки для прибирання Karcher представив мобільний очищувач повітря – AF 100, здатний за лічені хвилини наситити приміщення свіжим і чистим повітрям.

Використання таких апаратів є безумовно доречним у приміщеннях будь-якого призначення. Забезпечення стабільного доступу до свіжого повітря протягом дня – питання, якому приділяє увагу кожна людина, що відповідально ставиться до власного здоров’я та здоров’я співробітників. Адже  саме стан повітря має великий вплив на самопочуття та продуктивність людей, що перебувають у кімнаті. При цьому, звичайне провітрювання не завжди є дієвим рішенням, особливо у міських умовах. Але сучасні очищувачі, що розміщуються безпосередньо в приміщенні, здатні ефективно виконувати функцію збереження та відновлення чистоти повітря за будь-яких супутніх обставин.

Пристрій для очищення повітря AF 100 має широкий спектр застосування: від державних та медичних установ до готелів, ресторанів, офісів та житлових приміщень. Завдяки потужному мотору апарат ефективно очищує повітря у кімнаті площею 100 м² лише за 20 хвилин і затримує до 99,98% усіх частинок. Залежно від сфери застосування, портативний пристрій можна оздобити різними змінними фільтрами: універсальний – для найширшого спектра очищення, або ж один з 4 спеціальних фільтрів, які розроблені для видалення бактерій, запахів, алергенів або летючих органічних речовин.

Окрім того, в очисник AF 100 інтегрований лазерний датчик, що контролює стан повітря та автоматично коригує ефективність очистки, а кольорова індикація на корпусі відображає якість повітря. Індикатор на апараті сповіщуватиме власника, коли необхідно міняти фільтр – це можна зробити без сторонньої допомоги.

Експлуатація апарату не потребує жодного технічного досвіду. До того ж, завдяки компактним габаритам та міцним колесам AF 100 дуже легко пересувати між приміщеннями.

Детальну інформацію про  очисник повітря AF 100 від Karcher можна дізнатися на сайті: https://www.kaercher.com/ua-uk/professional/ochishchennja-povitrja/af-100-10248100.html

Не пропустіть