OPPO заявила, що зробить смартфони зі штучним інтелектом доступними для всіх

Провідний китайський бренд смартфонів OPPO оголосив у британській столиці про свої амбітні плани інтегрувати генеративні можливості штучного інтелекту приблизно в 50 мільйонів пристроїв для користувачів до кінця цього року.

Згідно з даними дослідницької компанії IDC, у 2024 році очікується стрімке зростання на 250% у поставках смартфонів з підтримкою штучного інтелекту в ціновому діапазоні до 1000 доларів США. Тому OPPO також заявила, що буде розвивати смартфони зі штучним інтелектом завдяки власним інноваціям.

«Вперше в галузі OPPO додає генеративний штучний інтелект у всі лінійки продуктів. До кінця цього року ми очікуємо, що генеративні функції штучного інтелекту стануть доступними приблизно 50 мільйонам користувачів», — сказав Біллі Чжан, президент Overseas MKT, відділ продажів і обслуговування OPPO.

Розвиваючи технології штучного інтелекту, цього року OPPO вже інтегрувала понад 100 генеративних можливостей ШІ у свої смартфони. Завдяки партнерству з Google майбутні серії смартфонів Reno12 та флагманські моделі Find X від OPPO будуть оснащені Google Gemini, а співпраця з Microsoft забезпечить інтеграцію можливостей для більш ефективного, точного та природного перетворення голосу та тексту.

Джерело en.people.cn

Не пропустіть