Oppo продемонструвала свою швидку зарядку потужністю 125W

Oppo продемонструвала швидку зарядку потужністю 125W. Смартфон використовував акумулятор на 4000 мАг, і швидкій зарядці вдалося зарядити його від нуля до сорока одного процента за 5 хвилин, а повна зарядка займає 20 хвилин. Якщо порівнювати цю швидку зарядку зі зарядкою SuperVOOC 2.0 65W, то у неї зарядка цього самого акумулятора зайняла 30 хвилин.

Як можна зауважити, незважаючи на те, що потужність зросла у два рази, швидкість заряду не виросла у два рази. Це пов’язано з тим, що Oppo намагалася не лише збільшити швидкість зарядки, але й забезпечити адекватний термін життя акумулятора без швидкої деградації.

Якщо мова йде про захист акумулятора, то тут передбачений захист від перегріву, який активується при зарядці та сповільнює її при температурі вище 40 градусів. Вона також застосовує 128-бітне шифрування для того, щоб хакери не змогли змінити прошивку зарядного блока для створення небезпечних ситуацій, пов’язаних з перегрівом.

Нова швидка зарядка працює з потужністю 125W (20V при 6.25A), що конвертується всередині смартфона у 10V при 12.5A через три зарядні розгалуження, що збільшує ефективність зарядки на 98 процентів. Після живої демонстрації компанія Oppo заявила, що зарядка поступить у масове виробництво. Це означає, що компанія повинна найближчим часом анонсувати перші моделі з її підтримкою.

Джерело GSMArena
Не пропустіть