Oppo представила прототип ШІ-окулярів Air Glass 3 XR на виставці MWC 2024

Oppo – ще один великий технологічний гігант, який анонсує новий продукт на MWC 2024. Сьогодні компанія розкрила свої майбутні плани щодо штучного інтелекту та нового прототипу окулярів Air Glass 3 XR (розширеної реальності).

Окуляри можуть отримати доступ до моделі Oppo AndesGPT через смартфон, забезпечуючи “легкий” досвід роботи зі штучним інтелектом. Очевидно, компанія вважає, що натискання кнопки на телефоні – це занадто багато зусиль, і намагається щось з цим зробити.

Air Glass 3 важить 50 грамів і має хвилевід зі смоли власної розробки з показником заломлення 1,70. Пікова яскравість скла становить понад 1 000 ніт.

Oppo стверджує, що ці характеристики забезпечують відчуття, близькі до звичайних окулярів, а також забезпечують найкращий повноколірний дисплей у своєму роді.

Окуляри оснащені голосовим помічником зі штучним інтелектом на базі AndesGPT, а також підтримують сенсорну взаємодію для управління музикою, голосовими дзвінками, відображенням інформації та переглядом зображень. Окуляри оснащені чотирма мікрофонами, призначеними для поліпшення шумоізоляції, і Oppo обіцяє також високу якість аудіовиходу.

Oppo також розкрила свої плани щодо впровадження різних генеративних функцій штучного інтелекту, в тому числі AI-гумки для фотографій, у телефонах Reno11 та Find N3.

Джерело GSMArena

Не пропустіть