Oppo Find X3 стане першим Android смартфоном зі справжнім 10-бітним дисплеєм

Передбачається, що смартфон Oppo Find X3 буде випущений в 2021 році. На конференції Oppo Inno Day 2020 компанія оголосила, що серія Oppo Find X3 буде пропонувати наскрізну підтримку 10-бітного кольору з новою системою управління кольором Full-path. Це зробить Find X3 першим Android смартфоном, що зможе запропонувати цю функцію.

Компанія Oppo заявила, що ця система управління кольором забезпечить «видатні враження від перегляду» з «автентичною і точною передачею кольору». Нова система також буде підтримувати HEIF (високоефективний формат зображень) для економії місця для зберігання і повну широку кольорову гаму DCI-P3, щоб забезпечити передачу більш точних кольорів.

Система управління кольором Oppo Full-path розроблена для охоплення всіх етапів, зокрема отримання зображення і обчислення, кодування, зберігання та декодування.

Крім того, нова система буде підтримувати датчики зображення з режимом HDR Digital Overlap (DOL). Це має поліпшити якість зображення навіть якщо воно було зняте проти яскравого світла.

Зауважимо, на ринку представлено кілька пристроїв, для яких заявлена підтримка 10-бітної глибини кольору, однак Oppo заявляє, що вони лише імітують 10-бітні дисплеї і насправді використовують 8-бітні панелі.

Джерело engadget gadgets
Не пропустіть