ONYX випустила бюджетний букрідер BOOX Faust

Модель може похвалитися підтримкою всіх сучасних форматів, продуктивною «начинкою» і стильним дизайном

Компанія МакЦентр, ексклюзивний дистриб’ютор продукції ONYX International на території Росії, України, Білорусі та США, офіційно представила нову модель букридера ONYX BOOX Faust. Пристрій є полегшеною версією популярної моделі ONYX BOOX Darwin 5, оснащений сенсорним екраном E Ink Carta з підсвічуванням MOON Light + і створений на базі нової апаратної платформи.

Крім того, у новинки нижча роздільна здатність екрана і менше оперативної пам’яті, завдяки чому рідер коштує дешевше. ONYX BOOX Faust обладнаний екраном E Ink Carta з діагоналлю 6 дюймів і роздільною здатністю 600 × 800 пікселів. Є функція плавного регулювання підсвічування MOON Light +, яка м’яко переходить від теплого світла до холодного, забезпечуючи користувача максимальним рівнем комфорту.

Також варто відзначити, що управляти ONYX BOOX Faust можна як за допомогою ємнісного сенсорного екрану, так і бічними апаратними клавішами гортання. Пристрій побудований на сучасній апаратній платформі з процесором на чотири ядра, 512 МБ оперативної і 8 ГБ вбудованої пам’яті. Цього більш ніж достатньо, щоб користувач міг читати всі сучасні формати електронних книг і не відчувати проблем з продуктивністю.


Не пропустіть