OnePlus розкрила назву і логотип прийдешньої лінійки розумних телевізорів

Нічого мудрованого в назві та логотипі серії телевізорів немає - китайська компанія вибрала лаконічність

Чутки про те, що OnePlus працює над фірмовими розумними телевізорами, почали з’являтися ще в 2018 році. Але ніякі подробиці про майбутні новинки не були відомі. Завіса таємниці частково прочинилися, коли компанія сертифікувала телевізори в Bluetooth Special Interest Group (SIG), а недавно модератор офіційного форуму OnePlus розкрив назву і логотип прийдешньої лінійки пристроїв – OnePlus TV.

Як стало ясно, китайська корпорація не стала хитрувати, віддавши перевагу лаконічній і зрозумілій назві (як це зробила Apple в 2007 році). Але, на відміну від «яблучної» компанії, яка під брендом Apple TV випускає ТВ-приставки, OnePlus намір виробляти повноцінні розумні телевізори.

Про це стало відомо завдяки реєстру Bluetooth SIG: очікується, що китайський виробник готує кілька моделей з різною діагоналлю дисплея (від 43 до 75 дюймів). Якщо вірити чуткам, флагманська версія на 75 дюймів буде продаватися тільки в США, а найдоступніша за ціною модель з 43-дюймовим екраном стане ексклюзивом для Індії.

На даний момент невідомо, коли OnePlus представить розумні телевізори, але можна сміливо припустити, що це відбудеться вже скоро — ймовірно, до кінця 2019 року.


Не пропустіть