OnePlus припиняє підтримку одного зі своїх кращих смартфонів

Китайська компанія OnePlus славиться оперативним оновленням смартфонів до актуальних версій Android і тривалою підтримкою. На жаль, всьому одного разу приходить кінець. Один з найуспішніших апаратів виробника отримав останнє оновлення.

OnePlus 3 і 3T, на думку багатьох фанатів бренду, є одними з кращих смартфонів, що випустила OnePlus. Вони вийшли в 2016 році з Android 6.0 Marshmallow «на борту», а потім отримали Android 7.0 Nougat, Android 8.0 Oreo і несподівано для власників навіть Android 9 Pie. Для порівняння, більшість інших виробників обмежується лише двома великими оновленнями.

OnePlus раніше оголосила, що буде випускати для своїх смартфонів патчі безпеки протягом 36 місяців з моменту старту продажів. У випадку з OnePlus 3 і 3T цей термін вже добігає кінця. Деякі власники почали отримувати останнє оновлення з патчем безпеки за жовтень 2019 року. Після того як всі «трійки» дочекаються апдейт, офіційна підтримка буде завершена.

Варто відзначити, що пристрої OnePlus користуються великою популярністю серед спільноти розробників, тому немає сумнівів, що ентузіасти ще довго будуть випускати нові збірки для OnePlus 3 і 3T вже без участі виробника.

Джерело androidauthority.com

Не пропустіть