OnePlus пропустить випуск Nord SE

Смартфони OnePlus лінійки Nord показали, що компанія цікавиться середнім і бюджетним сегментом. Проте за співвідношенням параметрів і ціни ці апарати навряд чи можна назвати оптимальними. До листопада в Мережі почали з’являтися повідомлення про Nord SE і про те, що він може бути запущений в 2021 році. Однак Макс Джемборі (@MaxJMB) вважає інакше.

Інсайдер повідомив, що, згідно з його джерелами, OnePlus не збирається анонсувати OnePlus Nord SE. Зокрема він говорить, що Special Edition, який планувався бути випущеним з оригінальним Nord, не надійде в продаж.

Навколо OnePlus Nord SE ходило багато чуток. Дехто стверджував, що цей пристрій може бути просто спеціальною версією оригінального OnePlus Nord, розробленою у співпраці з художником Джошуа Відесом. Однак в більш ранньому звіті Android Central повідомляється, що Nord «SE» отримає внутрішні поліпшення, такі як акумулятор ємністю 4500 мАг і підтримку швидкої зарядки Warp Charging потужністю 65 Вт.

З огляду на те, що наступник Nord вже знаходиться в розробці, OnePlus має сенс відмовитися від Special Edition.

Крім цього, в розробці у OnePlus також перебуває телефон з кодовою назвою «Ebba», який, як кажуть, є наступником OnePlus Nord N10 5G. Цей пристрій, імовірно, отримає 6,49-дюймовий плоский дисплей, потрійну камеру і пластикову задню панель.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть