OnePlus представила смартфон майбутнього зі зникаючими камерами

Виглядає як пристрій з фантастичних фільмів

Ось і відбувся довгоочікуваний анонс нового смартфона OnePlus, який повинен був показати, як компанія бачить майбутнє мобільного ринку. Як виявилося, виробник недалеко пішов від своїх колег, представивши світу смартфон із невидимою камерою. Тільки на відміну від Xiaomi і Oppo, у OnePlus зникає основний модуль камери.

Що цікаво, компанія звернула увагу лише на зовнішній вигляд новинки, яка називається OnePlus Concept One. Ні про процесор, ні про пам’ять, які будуть встановлені в пристрої, виробник і словом не обмовився. Зате розповів про те, що задля досягнення ефекту “зникнення” у смартфоні використовується електрохромне скло, також використовується в спортивних автомобілях і літакобудуванні. Процес переходу з “видимого” стану в “невидимий” займає не більше 0,7 секунди, що дуже й дуже швидко.

На жаль, OnePlus відразу ж заявила про те, що даний пристрій – не більше, ніж концепт. Тобто так, є декілька виготовлених моделей, але в цілому виробник поки не розраховує починати продаж смартфона, бажаючи більш детально опрацювати окремі моменти для досягнення кращого користувацького досвіду.

Джерело The Verge
Не пропустіть