OnePlus 13 одним з перших отримає новітній чіп Snapdragon 8 Gen 4

Згідно з нещодавньою інформацією від Digital Chat Station (DCS), OnePlus зосередиться на покращенні продуктивності, часу автономної роботи та камери для свого наступного флагмана.

DCS припускає, що OnePlus 13 може стати одним з перших смартфонів з процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4. Хоча очікується, що серія Xiaomi 15 буде першою, яка дебютує з цією новою SoC, OnePlus 13 може з’явитися незабаром після неї.

OnePlus 13 отримає новий одноточковий ультразвуковий дактилоскопічний датчик відбитків пальців і вдосконалену технологію батареї з кремнієвим анодом. DCS припускає, що батарея має «величезну ємність», тому ми можемо очікувати, що вона буде більшою, ніж у OnePlus 12.

Витік також припускає, що телефон збереже великий дисплей, можливо, 6,8-дюймову 2K LTPO OLED-панель з невеликим вигином.

Очікується, що система камер також отримає оновлення. Хоча конкретики немає, DCS згадує про потрійну камеру з покращеним перископним об’єктивом.

Крім того, у відповідь на коментар користувача щодо захисту телефону за стандартом IP68, інсайдер зазначив, що, хоча це не підтверджено, але тести на водонепроникність «були проведені».

Окрім OnePlus 13, ходять чутки, що цього року OnePlus може випустити на китайський ринок ще один флагманський телефон – Ace 3 Pro. За чутками, він буде працювати на базі процесора Snapdragon 8 Gen 3 і буде конкурувати з такими суперниками, як Realme GT 6 і майбутній Redmi K70 Ultra.

Оскільки офіційний запуск, ймовірно, відбудеться за кілька місяців, більше деталей про OnePlus 13 та OnePlus Ace 3 Pro обов’язково з’явиться в найближчі тижні.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть