UPG_price_d+m

OnePlus 12 дебютує з двошаровим CMOS-сенсором Sony Lytia

Витоки та тизери OnePlus 12 з’являються майже не щодня, і тепер ми маємо офіційне підтвердження щодо сенсора основної камери майбутнього телефону. OnePlus співпрацює з Sony, щоб представити свій новий двошаровий датчик Lytia на OP 12, що знаменує глобальний дебют нового датчика.

Новий CMOS-сенсор з 2-шаровою технологією транзисторних пікселів має окремі шари для транзисторів та фотодіодів, що дозволяє використовувати фізично більші діоди та більше світла.

Бренди Oppo та vivo, що входять до групи BBK, також оголосили про партнерство з Lytia від Sony на початку цього року, а це означає, що майбутні телефони Find X6 та vivo X100, ймовірно, матимуть такі ж двошарові сенсори для своїх основних камер.

Очікується, що OnePlus 12 дебютує з 50-мегапіксельним основним сенсором Sony IMX966, а також 64-мегапіксельним телефотомодулем (OmniVision OV64B) з 3-кратним оптичним зумом і 48-мегапіксельним ультраширококутним об’єктивом. Також є підтвердження, що OP 12 буде оснащений OLED-дисплеєм LTPO, розробленим BOE.


Не пропустіть