Viber та Суспільне запускають спільноту, присвячену Олімпійським іграм у Токіо

Олімпійські ігри Токіо-2020 у Viber

Viber та Суспільне запускають спільноту, присвячену Олімпійським іграм у Токіо. Тепер усі користувачі месенджеру в Україні зможуть підписатися на нову спільноту Суспільне Спорт та отримувати найсвіжішу інформацію про олімпійські події.

Цього року культові спортивні змагання проходитимуть без глядачів. Таке рішення прийняв Міжнародний олімпійський комітет у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції, то ж спостерігати за ходом Олімпіади цього разу буде можна тільки через медіа, тож Суспільне, який є офіційним транслятором спортивних заходів, створив тематичну спільноту у Viber. Спільноту створено для інформування про головні події спорту в Україні та світі, а під час Олімпіади – це майданчик для оперативних новин про виступи наших спортсменів. Команда Суспільного працюватиме в Токіо, тому користувачі Viber отримають ексклюзивний матеріал. У спільноті можна буде спостерігати за результатами змагань, переглядати фото спортсменів,  відео коментарі, посилання на авторські влоги з Токіо та отримувати найсвіжіші новини з Олімпіади. Також у спільноті будуть опитування та розіграш сувенірів від команди Суспільного в Токіо.

Спільноти Viber є популярним та простим способом інформування, адже за статистикою користуються 97% власників смартфонів в Україні. Таке покриття забезпечить більшості українців швидкий та зручний доступ до новин, про перебіг Олімпійських ігор. Компанія Rakuten Viber охоче підтримала цю ініціативу Суспільного:

«Ми активно заохочуємо створення якісного та корисного контенту у Viber і були раді отримати пропозицію щодо співпраці. Суспільне є одним із провідних медіа України, окрім того, сайт вже вкотре займає топ списку найякісніших засобів масової інформації щодо дотримання професійних стандартів. В Україні ми співпрацюємо з багатьма спортивними організаціями, наприклад ФК «Динамо», «Шахтар», медіа «Футбол 24» тощо. Спільнота, присвячена Олімпіаді, стане у нагоді всім шанувальникам спорту та українцями, які хочуть підтримати наших спортсменів. Варто лише взяти смартфон і поринути у новини змагань», – поділилась Даніела Іванова, директор Viber із розвитку бізнесу в Європі.

Нагадаємо, XXXII Олімпійські ігри мали пройти ще минулого року, але через пандемію довелось перенести змагання на наступний рік. Проте зараз використовується назва «Олімпійські ігри-2020». Подія проходитиме в Токіо, ігри триватимуть з 23 липня по 8 серпня. Минулого року на спортивну Олімпіаду було продано 4,5 млн квитків, які довелося повернути. Щоб Токіо не став новим джерелом масового поширення COVID, було прийнято рішення проводити змагання без глядачів.

Не пропустіть