Огляд TWS навушників Oppo Enco W31: характеристики, ціна, особливості

Компанія Oppo надала нам для огляду нову модель повністю бездротових (TWS) навушників Enco W31. Модель вийшла справді цікавою, тому варто поділитися своїми враженнями від її використання та розповісти, варто її купувати чи ні.

Apple AirPods 2, Oppo Enco W31, Redmi Airdots, Realme Buds Air Neo

Доцільно розпочати з того, що основними проблемами TWS-навушників, особливо в ціновому сегменті до 100 доларів, є проблеми зі стабільним та швидким підключенням, а також зі звучанням. Через це досить багато потенційних користувачів TWS-навушників відмовляються від покупки на користь традиційних навушників, які підключаються через мініджек 3.5 міліметрів.

Звук

Загалом TWS-навушники до 100 доларів, та й навіть дорожчі моделі переважно звучать дуже посередньо і від них не варто очікувати хорошої якості звучання з точки зору меломана. Тим не менше, Oppo Enco W31 перевершили очыкування в цьому плані. Звук збалансований, з невеликим нахилом у низькі частоти, деталізація хороша як простих композиціях так і у складних.

Також варто виділити можливості в плані звуку під час використання цих навушників, як бездротової гарнітури. Одныэю з переваг Oppo Enco W31 є їх мікрофони, які по якості звуку під час розмови можна порівняти з мікрофонами, вбудованими у бюджетні смартфони. Це справді великий плюс для людей, які хочуть використовувати Oppo Enco W31 не лише як навушники, але і як hands-free гарнітуру.

Відчуття і дизайн

Форма і вага у OPPO Enco W31 дуже вдалі в цілому: навушники абсолютно не заважають при тривалому використанні. У комплекті є дві пари змінних амбушюр, завдяки чому точно вдасться підібрати ті, які ідеально сидять у вухах. Варто звернути увагу на тактильно приємний матовий кейс, який відчувається справді преміальним. У нас на огляді чорна версія, яка виконана з матово-глянцевого пластику і виглядає цілком преміально.

Варто звернути увагу на те, що підключення в цих навушників легке та стабільне, що деколи не зустрінеш навіть у значно дорожчих моделях. Хотілось би, щоб такі показники якомога швидше стали стандартом ринку. Також варто звернути увагу на те, що навушники не підключаються до смартфона окремо, що досі зустрічається на багатьох моделях.

Навушники справді добре сидять у вухах, але це досить індивідуально, тому, нагадуємо, слід ретельно вибирати відповідні абмушюри. Завдяки форм-фактору у них є досить непогана пасивна шумоізоляція.

Фішки

Ще один вагомий плюс цих TWS-навушників – USB-C для зарядки. Автономність при цьому дуже хороша – понад 3 години при використанні на гучності близько 50-70 відсотків. Кейс дозволяє зарядити навушники близько 5-6 разув, тому на декілька днів цього точно вистачить. Слід також згадати про захист від вологи та пилу за стандартом IP54.

Також навушники отримали систему управління жестами, яка нагадує систему жестів у AirPods від Apple. Під час виймання будь-якого навушника відтворення автоматично ставиться на паузу і поновлюється якщо запхати його назад у вухо. Працює точно, без глюків. Сенсорне управніння приймає всього три жести. Подвійний тап по правому навушнику перемикає на наступний трек, потрійний – активує голосовий асистент. Подвійний тап по лівому навушнику перемикає режими звуку: “збалансований” і “посилення басів”. Також подвійним тапом можна відповісти на виклик і закінчити його.

Висновки

Oppo Enco W31 виявились справді збалансованими за свою ціну, яка в офіційному українському роздрібі становить 1999 грн. Жоден із параметрів не розчарував, оскільки навушники пропонують хороший звук, стабільне підключення, преміальний дизайн, якісні мікрофони. Oppo Enco W31 це точно одні з найкращих TWS навушників на ринку у своєму ціновому діапазоні, а за деякими параметрами обходять навіть більш дорогі моделі.