Огляд Sony WF-XB700 – автономні бездротові навушники з відмінним звуком

Навушники для огляду надані компанією SONY

У нашу редакцію потрапили навушники Sony WF-XB700, які справді цікаві з багатьох причин. Це модель від компанії, яка дійсно знається на хорошому звуку, у неї не дуже висока ціна, акцент на низькі частоти, але немає деяких фішок, які є у конкурентів. Після тестування ми можемо розповісти, чим навушники приємно здивували, а чим розчарували, і чи варто розглядати їх, як варіант для покупки.

Огляд Sony WF-XB700 (фото itsider.com.ua)

Характеристики Sony WF-XB700

  • Частотний діапазон: 20 Гц – 20 КГц
  • Кодеки: SBC, AAC
  • Підключення: Bluetooth 5.0, USB-C (для зарядки кейса)
  • Маса: 4 грами (навушник), 46 грамів (кейс)
  • Офіційна ціна в Україні: 2999 грн (на момент написання статті)

Огляд Sony WF-XB700 (фото itsider.com.ua)

Дизайн та ергономіка

Кейс навушників, безумовно, не можна назвати компактним, але це, по суті, єдиний його недолік. Це, до речі, позитивно вплинуло на автономність, про яку розповімо трохи пізніше. Для зарядки використовується роз’єм USB-C, також є окрема світлодіодна індикація для відображення рівня заряду кожного навушника, що дуже зручно. Знизу кейс зрізаний, завдяки чому його можна нормально ставити на будь-яку поверхню.

Як і кейс, навушники досить габаритні, що слід врахувати. При цьому у вусі вони сидять, як влиті, але тут все індивідуально, саме тому у комплекті є три пари змінних амбушур, і для максимально комфортного користування слід перевірити, які вам найкраще підходять. Під час носіння навушників зовні злегка випирають овали з зонами для управління, причому воно фізичне, а не сенсорне. Це може здатися старомодним, але забезпечує відсутність реєстрації натискань, коли їх і близько не було, чим часто грішать сенсорні кнопки.

Огляд Sony WF-XB700 (фото itsider.com.ua)

Звук

Незважаючи на те, що TWS-навушники – це, у першу чергу, про зручність використання та практичність, звук тут теж має значення, і купуючи не найдешевший продукт від відомого бренду, покупець гарантовано очікує високого рівня в цьому плані. Sony WF-XB700 не розчарували – звук об’ємний, насичений, максимальна гучність більш ніж достатня.

Слід звернути увагу на те, що Sony WF-XB700 належать до модельного ряду Sony Extra Bass, і це відчувається – низькі частоти об’ємні і ідеально підійдуть любителям музики, яка “качає”. При цьому не програють ні середні, ні високі частоти, навіть при дуже високій гучності. Це приємно вразило, особливо враховуючи ціну навушників.

Автономність

Як ми вже згадували раніше, масивність навушників та зарядного кейса вилилася в чудову автономність, адже навушники можуть пропрацювати понад 7 годин без перерви, при цьому приблизно стільки ж може додатково додати до автономності зарядний кейс навушників. Повний заряд займає близько 2.5 годин, але завдяки підтримці швидкої зарядки їх можна зарядити на годину автономної роботи лише за 10 хвилин.

Огляд Sony WF-XB700 (фото itsider.com.ua)

Стандарти підключення та управління

Навушники підтримують кодеки SBC та AAC, і в залежності від того, що підтримує ваш телефон, буде використовувати відповідний кодек. Підключення до смартфона відбувається через вже стандартний протокол Bluetooth 5.0. Для управління навушниками немає спеціального додатку, але слід розуміти, що заряд і навушників, і кейса відображається на самому кейсі, а потреби налаштовувати через додаток функції, як активна шумоізоляція, немає, оскільки ця опція відсутня у даній моделі. Також слід згадати про підтримку захисту за стандартом IPX4, завдяки чому в навушниках можна без проблем займатися спортом.

На кожному навушнику, як вже згадувалось раніше, є фізична кнопка для керування, і це як плюс, оскільки немає хибних спрацювань, так і мінус, бо є потреба фізично натискати на навушник, що не всім подобається. Лівий навушник відповідальний за регулювання гучності, де одне натискання – збільшення гучності, а затискання – зменшення, а правий – за програвання, паузу та перемотку. Загалом жести достатньо зручні та продумані, і особливо втішило, що немає хибних спрацювань.

Огляд Sony WF-XB700 (фото itsider.com.ua)

Підсумки

Модель справді змогла приємно здивувати багато чим, при цьому розчарувань, враховуючи ціну, й немає, адже всі вони так чи інакше компенсуються. Великий кейс компенсується чудовою автономністю, фізичні кнопки запобігають хибним реєстраціям натискань, відсутність мобільного додатку – окремою світлодіодною індикацією заряду навушників та кейса, а також жестами, які дозволяють повністю взяти під контроль управління навушниками.

При цьому до беззаперечних плюсів навушників, які вигідно виділяють їх на фоні конкурентів, варто виділити об’ємний якісний звук, дуже хорошу максимальну гучність, прекрасну автономність та ціну, яка зараз справді приємна. Безумовно, Sony WF-XB700 явно варто розглядати, як варіант для покупки.

Не пропустіть