Компанія Realme минулого року презентувала свої навушники Realme Buds Air та їхню більш доступну Neo-версію, і ці моделі були дуже схожі на AirPods від Apple, але при цьому були набагато більш доступними. Цього року компанія презентувала нові моделі Realme Buds Air 2, а також їхню Neo-версію, і саме вона потрапила до нас на огляд. Ці навушники цікаві у першу чергу тим, що вони пропонують підтримку активного поглинання шумів за дуже низькою ціною, тому їх варто розглянути, як варіант для покупки.
Характеристики Realme Buds Air 2 Neo:
- Кодеки: AAC, SBC
- Підключення: USB-C для зарядки, Bluetooth 5.2
- Автономність: 6 годин без активного поглинання шумів, 4.5 з; 4 зарядки від кейса
- Комплект поставлення: 3 пари насадок різного розміру, кабель USB-C, інструкція
- Частотний діапазон: 20-20000 Гц
- Фішки: захист за стандартом IPX5
- Офіціна ціна в Україні: 1199 грн (на момент написання статті)
Дизайн та ергономіка
Нам на огляд потрапила чорна версія, яка, на нашу думку, є найбільш універсальною. Корпус зарядного кейса виконаний з пластику, на ньому є єдиний LED-індикатор, який відображає поточний рівень заряду кейса, а також роз’єм USB-C на задній частині кейса.
Навушники мають чудову посадку, що можна назвати заслугою їхнього форм-фактору. Що важливо, навушники, хоч і є внутрішньоканальними, не мають популярної проблеми з вдавлюванням у вушну раковину під час тривалого використання.
Якість звуку
Realme Buds Air 2 Neo, зрозуміло, мають не топовий звук, але для своєї ціни він достатньо цікавий. Запас гучності справді хороший, низькі частоти достатньо глибокі та насичені, завдяки чому навушники дуже добре підходять для прослуховування сучасної популярної музики. Середні частоти також непогані, а високі могли би бути трохи чіткішими, але, враховуючи ціну, це й так дуже непоганий результат.
У користувачів Android-смартфонів також є додаткові можливості, що приємно втішило. У безкоштовному мобільному додатку є можливість використати еквалайзер Bass Boost+, який дозволяє зробити баси ще глибшими, але є й більш цікаве рішення – еквалайзер Bright, що робить звук більш збалансованим та натуральним.
Автономність
З часом автономної роботи тут все також непогано – навушники працюють 4.5 години від одного заряду з увімкненим режимом активного поглинання шумів, а без цієї функції автономність від одного заряду складає 6 годин. Це дуже хороший результат, який перевищує результати попередника та більшості конкурентів.
Що важливо, у навушників є підтримка швидкої зарядки, що дозволяє зарядити навушники за 10 хвилин на дві години прослуховування музики. Повна зарядка займає 1.5 години. Що важливо, зарядний кейс, хоч і достатньо компактний, але дозволяє повністю зарядити навушники 4 рази, завдяки чому загальна автономність справді приємно дивує.
Програмне забезпечення та підключення
Компанія Realme має власний додаток Realme Link, який має досить багато функцій. За допомогою додатку можна вибирати еквалайзери, перемикати режими поглинання шумів, вибирати режим еквалайзера, активовувати режим низької затримки, активовувати автоматичну відповідь на вхідні виклики та змінювати налаштування сенсорних панелей на навушниках.
Завдяки можливості налаштування сенсорних панелей можна вибрати функції для подвійного натискання, потрійного натискання та довгого натискання на кожному з навушників, а також для довгого натискання. На жаль, додавати гучність за допомогою сенсорних панелей не можна, але можна керувати відтворенням, активовувати ігровий режим та викликати голосового асистента.
Realme Buds Air 2 Neo стабільно мають справді хороше та стабільне з’єднання з підключеним смартфоном. Bluetooth-з’єднання стабільно зберігається на відстані до 9-10 метрів з вашим девайсом, а саме підключення відбувається одразу, коли користувач відкриває кейс. Також можна легко переключатися з прослуховування у двох навушниках на один і навпаки.
Режим поглинання шумів
Однією з головних фішок цих навушників, безумовно, можна назвати функцію активного поглинання шумів, особливо враховуючи їхню ціну. Функція працює справді непогано, пропускаючи лише незвичні, яскраві гучні звуки, як і будь-які інші навушники з цією функцією.
Також є режим “прозорості”, яки пропускає більше звуків зовнішнього середовища, який, на нашу думку, робить звук з увімкненим активним поглинанням шумів більш натуральним. Тим не менш, обидва режими все ще не захищають від сильного вітру, і при ньому навпаки краще використовувати навушники з повністю вимкненим активним поглинанням шумів.
Висновки
Realme Buds Air 2 Neo можна назвати одним з найкращих варіантів за свою ціну. Ці навушники мають комфортну посадку, хороше програмне забезпечення, активне поглинання шумів та непогану автономність, і все це за справді низькою ціною. Такий перелік характеристик нечасто зустрінеш і у більш дорогих моделях, а в такому ціновому сегменті це справді дивує.