Огляд потужного realme GT: флагманська начинка за доступною ціною

Смартфон для огляду наданий компанією realme

Компанія Realme цього року презентувала нам свій новий флагманський модельний ряд GT, до якого, окрім Realme GT Master Edition, Realme GT Neo та Realme GT Master Exploration Edition, увійшов також флагманський Realme GT. Модель цікава, у першу чергу, тим, що є одним з найдостуніших флагманських смартфонів на топовому чіпсеті Qualcomm Snapdragon 888.

Огляд Realme GT (фото itsider.com.ua)
Realme GT Master Edition та Realme GT

Характеристики

  • Чіпсет: Qualcomm Snapdragon 888
  • Дисплей: Super AMOLED, 6.43”, 1080 х 2400, 120 Гц
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ LPDDR5
  • Внутрішня пам’ять: 128 ГБ UFS 3.1
  • Стандарти: Bluetooth 5.2, Bluetooth LE, Wi-Fi 6E, aptxHD, NFC
  • Основна камера: 64 МП (основний сенсор) + 8 МП (ультраширокий) + 2 МП (макро)
  • Фронтальна камера: 16 МП
  • Акумулятор: 4500 мАг, швидка зарядка 65W
  • Система: Android 11, Realme UI 2.0

Огляд Realme GT (фото itsider.com.ua)

Дизайн та комплектація

Realme GT отримав справді флагманський дизайн, який при цьому явно вирізняє його серед інших флагманів. Назва GT нагадує нам про спортивні автомобілі, і при його створенні дизайнери явно надихалися саме ними. У нашому випадку задня панель покрита “веганською шкірою” з пластиковою вставкою під блоком камери, і таке рішення не лише робить модель привабливою зовні, але й дуже практичне, адже завдяки ньому на задній панелі не залишається відбитків пальців.

Огляд Realme GT (фото itsider.com.ua)

Що приємно втішило, комплектація досить багата – зі смартфоном поставляється захисний кейс, зарядний кабель USB-C, зарядний пристрій з потужністю 65W, а також навушники в стилі Apple EarPods. Оскільки смартфон, на відміну від більшості флагманів, оснащений мініджеком 3.5 міліметра, навушники мають саме цей роз’єм для підключення, а не USB-C.

Дисплей

Смартфон оснащений Super AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 6.43 дюйма, роздільною здатністю FullHD+, частотою оновлення 120 Гц та частотою оновлення сенсора 360 Гц, є підтримка HDR10+ Завдяки такій діагоналі модель відчувається трішки компактнішою, ніж більшість сучасних Android-флагманів, і в цілому дисплей можна назвати однією з основних фішок моделі.

Враховуючи, що модель чудово підходить для ігор завдяки флагманському чіпсету Qualcomm Snapdragon 888, дуже приємно, що тут встановлений топовий сенсор з частотою оновлення 360 Гц. Яскравість дисплея достатня для хорошої можливості читання при прямому падінні сонячних променів, але вона трохи нижча, ніж у конкурентів.

Апаратне забезпечення

За роботу Realme GT відповідальний топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, і всім нам відомо, чого від нього очікувати – це топовий чіпсет компанії Qualcomm 2021 року, який відомий своєю потужністю та, на жаль, своєю схильністю до перегрівання. Щоправда, у випадку Realme GT з цим все у поряду – серед усіх флагманських смартфонів вона відома, як одна з найменш схильних до перегрівання. Під час ігор Realme GT показував хороші результати, щоправда, у деяких проектах частота оновлення була зафіксована на рівні 60 кадрів.

У нашому випадку використовується стартовий для цієї модель пам’яті: 8 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, і це саме той необхідний стартовий об’єм, який повинен бути в кожному флагманському смартфоні в наш час. Завдяки стандартам LPDDR5 та UFS 3.1 відповідно забезпечується висока швидкість передачі даних.

Огляд Realme GT (фото itsider.com.ua)

Стандарти підключення

Завдяки використанню флагманського чіпсета Qualcomm Snapdragon 888 є підтримка роботи в мережах п’ятого покоління, і хоча у нас цей стандарт поки не актуальний, з часом він з’явиться в Україні, а будь-який флагманський смартфон до цього часу буде цілком актуальним. Окрім цього, Realme GT підтримує такі топові стандарти, як Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 та дводіапазонний GPS.

Слід зазначити, що Realme GT – один з небагатьох флагманських смартфонів 2021 року, у оснащення якого входить мініджек 3.5 міліметра. Для підключення до комп’ютера та зарядки використовується роз’єм USB-C. Також варто згадати, що модель оснащена модулем NFC для безконтактних платежів через сервіс Google Pay.

Програмне забезпечення

З коробки модель поставляється з операційною системою Android 11 та програмною оболонкою Realme UI 2.0. Остання версія фірмової оболонки Realme пропонує багато можливостей в плані кастомізації, багато тем для Always-On Display, декілька додаткових стилів темного режиму, оновлений міні-плеєр та режим плаваючого вікна, а також покращену безпеку.

Модель оснащена оптичним сканером відбитків пальців, який працює справді швидко та точно. Є можливість розблокування по обличчю, яка іноді спрацьовує ще швидше, але слід врахувати, що це не настыльки безпечно. Також варто згадати про широку підтримку паків з іконками додатків і “Розумний сайдбар”. Загалом інтерфейс Realme UI можна назвати красивим, швидким та функціональним, що є головними параметрами при виборі оболонки на даний момент.

Камера

Модель оснащена основною камерою з головним сенсором 64 МП Sony IMX682 Quad-Bayer 26 mm f/1.8, ультрашироким 8 МП f/2.3 та макро 2 МП f/2.4. На жаль, у моделі немає підтримки оптичної стабілізації. На передній панелі розташована фронтальна камера з роздільною здатністю 16 МП f/2.5.

Огляд Realme GT (фото itsider.com.ua)

Realme GT знімає хороші фото при денному освітленні, при цьому баланс білого та кольоропередача на хорошому рівні. На жаль, якість фото тут не на рівні з іншими флагманськими моделями, але слід врахувати також те, що і ціна тут нижча, ніж у конкурентів, причому часто в рази. Якість зйомки в ультраширокому та макро-режимах тут на достатньо хорошому рівні. Селфі-знімки виходять непоганими, але не слід очікувати чогось надзвичайного.

Як і в плані фото, так і в плані відео модель непогана для свого цінового сегменту, але не може протистояти дорогим флагманам. На жаль, у Realme GT немає підтримки оптичної стабілізації зображення, через що відео далеко не такі якісні, як у конкурентів. Тим не менше, при хорошій освітленості як у 4K 30 fps, так і в 4K 60 fps модель знімає непогано.

Автономність

За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, що є середнім, але непоганим показником. Слід врахувати, що тут використовується дуже продуктивний чіпсет, топовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц та багато інших енергопотребуючих фішок, тому модель житиме, в середньому, повний робочий день або трішки більше.

У моделі є підтримка швидкої зарядки SuperDart потужністю 65W, причому зарядний блок поставляється у комплекті зі смартфоном, що вже не зустрінеш у деяких конкуретних рішеннях, причому відчутно більш дорогих. Завдяки такому зарядному блоку смартфон можна повністю зарядити від нуля до ста відсотків за трохи більше, ніж півгодини.

Огляд Realme GT (фото itsider.com.ua)

Висновки

Realme GT – це справді хороший варіант для покупки за свою ціну. По суті, це відмінний субфлагманський смартфон, який має флагманський чіпсет та дисплей. Окрім топового чіпсета, AMOLED-дисплея з частотою оновлення 120 Гц, модель також здатна здивувати хорошою якістю стереодинаміків та непоганою, як для своєї ціни, камерою.

В цілому, модель явно можна назвати вдалою, незважаючи на відсутність деяких преміальних фішок, як захисту від води чи бездротової зарядки. До переваг моделі також віднести мініджек 3.5 міліметра, NFC, Wi-Fi 6, 5G, швидку оболонку, непогану автономність та потужну зарядку. До недоліків, окрім вищезгаданих, можна віднести відсутність оптичної стабілізації та телефото сенсора.


Не пропустіть