Огляд OPPO Enco W51 – бездротові навушники з поглинанням шумів за доступною ціною

Навушники для огляду надані компанією OPPO

Ми отримали на огляд навушники OPPO Enco W51, які, хоч і коштують недорого, але пропонують справді непоганий функціонал і змогли вразити. Модель явно варто розглядати, як варіант при виборі. Що цікаво, навушники не лише пропонують дуже непоганий функціонал за доступною ціною, але у дечому стали піонерами серед навушників компанії OPPO.

Огляд OPPO Enco W51 (фото itsider.com.ua)

Характеристики OPPO Enco W51:

  • Частотний діапазон: 20 Гц – 20 КГц
  • Кодеки: SBC, AAC
  • Об’єм акумулятора: 480 мАг (кейс), 25 мАг (навушники)
  • Захист від вологи: IP54
  • Маса: 4 грами (навушники), 55.5 (кейс)
  • Офіціна ціна в Україні: 2799 грн (на момент написання статті)

Огляд OPPO Enco W51 (фото itsider.com.ua)

Поглинання шумів

Ще недавно TWS-гарнітури не підтримували активне подавлення шумів – з такою фішкою виходили лише флагманські моделі, і то не всі. Головною причиною було те, що навушники достатньо компактні, і акумулятори у них встановлюють невеликого об’єму.

Цієї проблеми у Enco W51 немає – у навушників встановлена просунута система активного поглинання шумів, яка включає 6 мікрофонів та двоядерний процесор. Слід також звернути увагу на те, що активація системи активного поглинання шумів не особливо зменшує автономність – навушники працюють не 4 години, а 3.5 годин, причому цифри, заявлені компанією, відображають реальну ситуацію.

Огляд OPPO Enco W51 (фото itsider.com.ua)

Дизайн

Незважаючи на те, що основний акцент у OPPO Enco W51 зроблений не на дизайн, по цьому параметру навушники непогані. Кейс у навушників плоский, квадратний і непогано поміщається в кишеню майже будь-яких розмірів. У нашому випадку він виконаний з чорного пластику, який легко заляпати, але відбитки легко стираються. На нашу думку, саме чорна версія красивіша і виглядає більш преміально.

Самі навушники також виконані з глянцевого пластику, по формі вони нагадують інші моделі компанії OPPO. Що приємно, у навушників, по суті, самобутній дизайн, що вирізняє їх на фоні сотень клонів Apple AirPods. Зарядка, що приємно, відбувається через новий стандарт USB-C.

Управління

У навушників досить непогано організовані органи управління – вони співпадають з моделлю OPPO Enco W31. При вийманні з вуха навушники автоматично ставлять відтворення на паузу, що досить зручно. Недоліком можна назвати те, що відрегулювати гучність відтворення, повернутися до відтворення попереднього треку чи поставити відтворення на паузу, не виймаючи навушник з вуха, не вийде.

Для переключення на наступний трек слід двічі тапнути по сенсорній поверхні правого навушника, а для ввімкнення/вимкнення активного поглинання шумів – зробити те саме з лівим. Для прийняття та завершення виклику слід двічі тапнути по сенсорній поверхні будь-якого навушника, а за допомогою потрійного тапу відбувається запуск голосового помічника.

Звук

Слід розуміти, що TWS-гарнітури у цьому ціновому сегменті – це, в першу чергу, не про якісне звучання, а про комфорт, а от звук тут досить середній. Головне – що він синхронізований із зображенням, завдяки чому перегляд відео досить комфортний. На середній гучності звук достатньо чистий, на максимальній якість трохи погіршується.

Якість активного поглинання шумів також на висоті, незважаючи на ціну, причому як при відтворенні медіа, так і при дзвінках. Підключення при дзвінках стабільне, якщо відстань між смартфоном і навушниками складає декілька метрів і між ними немає перешкод. Втішила наявність кодека AAC, який вибирається автоматично.

Огляд OPPO Enco W51 (фото itsider.com.ua)

Підключення та фішки

OPPO Enco W51 – це перша модель компанії OPPO з підтримкою бездротової зарядки за стандартом QI. Фішка працює зі всіма протестованими зарядними станціями. Для багатьох буде зручним те, що навушники можуть працювати у моно-режимі, тобто ви можете використовувати один навушник і паралельно заряджати інший. У комплекті є амбушури на всі смаки, і варто справді ретельно вибрати, адже від цього прямо залежить комфорт та якість звучання при використанні. Тут немає єдиної формули – більшості підійдуть великі або середні, але й користувачі, для яких найкращим вибором будуть маленькі.

Навушники автоматично вмикають режим спарювання при першому відкритті кейса, після чого їх слід просто вибрати на смартфоні серед списку доступних пристроїв. Якщо вони вже спарювались з іншим девайсом, слід, відкривши кейс, увімкнути спарювання вручну довгим натисканням кнопки всередині зарядного кейса.

Висновки

OPPO Enco W51 – це відмінні навушники, які сподобалися нам в першу чергу своєю ціною, синхронним відтворенням звуку з відео, активним поглинанням шумів та автономністю, яка майже не змінюється при включеному режимі активного поглинання шумів. Не сподобалась лише відсутність деяких можливостей в плані керування відтворенням, але ці моменти геть не критичні. Загалом OPPO Enco W51 можна сміливо назвати одним з найкращих варіантів для покупки за свою ціну, і тут все залежить виключно від ваших смаків в плані дизайну, але розглянути навушники, як варіант, явно варто.


Не пропустіть