Огляд OPPO Enco W11: бюджетні TWS-навушники з хорошим звуком та сенсорним управлінням

Навушники для огляду надані компанією OPPO

Компанія OPPO відома у першу чергу своїми смартфонами, але коли мова заходить про навушники, їй також є що показати. У цьому огляді мова піде про доступні навушники OPPO W11, які компанія надала нам на огляд. Варто розібратися, які у моделі є плюси та мінуси, і чи варто її розглядати, як варіант для покупки.

Характеристики OPPO W11

  • Динамік: 8 мм
  • Частотний діапазон: 20 Гц – 20000 Гц
  • Підключення: Bluetooth 5.0, радіус 10 м
  • Акумулятор: 40 мАг, 400 мАг (зарядний кейс)
  • Фішки: IP55
  • Офіціна ціна в Україні: 1199 грн (на момент написання статті)

Огляд OPPO Enco W11 (фото itsider.com.ua)

Дизайн

Навушникам, незважаючи на ціну, вдалося справді приємно здивувати дизайном – вони не схожі на десятки клонів Apple AirPods і виглядають досить самобутньо, при цьому якість збірки також втішила. Навушники сидять у вухах комфортно, але перед покупкою слід завжди це перевіряти, адже у кожного це індивідуально.

Модель має сенсорне управління, яке здійснюється за допомогою тапів по зовнішній стороні корпусу, де розташовані сенсорні зони. Втішив розмір кейса, який, незважаючи на об’єм акумулятора, достатньо компактний. Також сподобалось, що кейс, незважаючи на невисоку ціну, оснащений сучасним роз’ємом USB-C для зарядки.

Підключення

Модель підключається до смартфона чи іншого девайса за допомогою Bluetooth 5.0. На відміну від більшості моделей бюджетного цінового сегменту, OPPO Enco W11 підключаються незалежно, завдяки чому мінімізовано затримки при передачі аудіо. Oppo Enco W11 непогано працюють на досить великій дистанції, якщо немає ніяких фізичних перешкод між навушниками та смартфоном, таких як стіни і т.п., якщо ж вони є, то звук буде перериватися.

Керування

Як вже згадувалось раніше, керувати навушниками слід за допомогою тапів по сенсорним зонах, розташованих на зовнішніх частинах корпусу. Один тап ставить музику на паузу та продовжує відтворення, подвійний переключає музику, а утримуванням того чи іншого навушника можна регулювати рівень гучності.

Загалом система управління проста, зрозуміла та, що головне – стабільна, а саме це є головною проблемою більшості бюджетних TWS-навушників, у яких просто нестабільно працюють сенсори. Слід звернути увагу, що хоч у моделі немає функції “пауза при вийманні з вуха”, набагато важливішою у цьому ціновому сегменті можна назвати саме адекватну роботу сенсорів.

Звук в OPPO Enco W11

Переважно головним недоліком бюджетних навушників є саме якість звуку, але в цьому плані OPPO Enco W11 приємно здивували. Модель підтримує кодеки SBC та AAC, а також Bluetooth 5.0, завдяки чому значно зменшується затримка.

OPPO Enco W11 оснащені 8-міліметровими драйверами з титановим покриттям, що створює кращу передачу низьких частот. І справді, низькі частоти у навушниках яскраво виражені і достатньо чисті, що, знову ж таки, рідко зустрінеш серед доступних моделей.

Як і у всіх моделях з силіконовими амбюшурами, тут головне – правильно підібрати розмір, адже від цього досить суттєво змінюється як комфорт при посадці у вухах, так і якість звучання. Загалом якість звуку приємно здивувала, і навушники справді можна назвати якщо не найкращими, то одними з найкращих у своєму ціновому сегменті за цим параметром.

Огляд OPPO Enco W11 (фото itsider.com.ua)

Автономність

Навушники оснащені акумуляторами по 40 мАг, а об’єм акумулятора для зарядного кейса складає 400 мАг, тобто навушники можна зарядити приблизно 5 разів. Загальна автономність складає близько 20 годин, що є середнім показником у цьому ціновому сегменті, але він цілком достатній та не викликає ніякого дискомфорту. Що особливо втішило,

Слід звернути увагу на те, що, незважаючи на ціну, у моделі є підтримка швидкої зарядки, що рідко зустрічається у цьому ціновому сегменті. Навушники заряджаються на годину відтворення музики лише за 15 хвилин, що справді виручає у багатьох ситуаціях.

Огляд OPPO Enco W11 (фото itsider.com.ua)

Висновки

До головних переваг навушників можна віднести справді хороший та самобутній дизайн, роз’єм USB-C, хорошу систему управління, захист за стандартом IP55 та доступну ціну. Для когось недоліком може стати акцент на низьких частотах та середня якість відтворення звуку, але слід розуміти, що навіть ці параметри у навушниках виглядають дуже непогано на фоні рішень від конкурентів, особливо враховуючи ціну.

OPPO Enco W11 демонструють нам, що TWS-навушники можуть бути хорошими і за невелику суму. Якщо раніше доводилося буквально вибирати – ціна чи якість, то зараз вже й за доступною ціною можна отримати хороший девайс.


Не пропустіть