Офіційні чохли для Samsung Galaxy Fold будуть продаватися по $ 120

Представлений не так давно смартфон Galaxy Fold вже скоро з’явиться у продажу. Якщо ви вирішите придбати цей смартфон, витративши близько $ 2000, то напевно вам захочеться купити чохол для нього.

Задуматися про придбання чохла варто, адже Galaxy Fold – один з найдорожчих смартфонів Samsung за всю історію компанії. На одній з британських мережевих торговельних майданчиків з’явилися списки офіційних чохлів для Galaxy Fold, які виконані з натуральної шкіри. В даний час додано опис для чохлів чорного і білого кольорів, придбати кожен з яких можна за $ 119,99. На жаль, зображення товару поки відсутні, але можна припустити, що чохли будуть найвищої якості. Варто відзначити, що раніше торгова платформа додала кілька неофіційних чохлів для Galaxy Fold, вартість яких значно дешевше ($ 43,99 і $ 65,49).

Нагадаємо, Samsung Galaxy Fold є перший апарат південнокорейської компанії, оснащений згинаючим дисплеєм. Смартфон є представником новий категорії пристроїв, що мають великий потенціал в майбутньому. Пристрій виконаний з використанням інноваційних рішень і передових технологій. Очікується, що Galaxy Fold з’явиться в продажу в деяких європейських країнах 26 квітня по ціні в $ 1980.


Не пропустіть