Один з найпопулярніших смартфонів Samsung отримав Android 11 та OneUI 3.1

Компанія Samsung минулого року презентувала середньобюджетний смартфон Galaxy A31, який за підсумками продаж у січні цього року був визнаний одним з найкращих в плані об’ємів продаж. Зараз Samsung презентувала оновлення до Android 11 та OneUI 3.1 для цієї моделі, яке фігурує під кодовим номером A315NKSU1CUD3 та має розмір 2.03 ГБ.

Нагадаємо, що коли модель була презентована у березні минулого року, вона отримала операційну систему Android 10 з оболонкою OneUI 2.0, а у листопаді минулого року вийшло оновлення до OneUI 2.5. У новій прошивці компанія додала оновлений інтерфейс, набір нових віджетів, фонові відеодзвінки, одноразові дозволи, автоматичне скидання дозволів для додатків, плаваючі вікна месенджерів та багато іншого.

Samsung Galaxy A31 оснащений 6.4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю FullHD+, основна камера включає головний сенсор 48 МП, ультраширокий 8 МП, макро 5 МП та датчик глибини 5 МП, фронтальна камера має роздільну здатність 20 МП. За роботу моделі відповідальний середньобюджетний чіпсет MediaTek Helio P65, в парі з яким працює 4 ГБ оперативної пам’яті.

Об’єм внутрішньої пам’яті у Samsung Galaxy A31 складає 64 ГБ. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, у якого є підтримка швидкої зарядки потужністю 15W. Є модуль NFC з підтримкою безконтактної оплати.

Не пропустіть