Одна з важливих функцій Android 15 не працюватиме на пристроях Samsung

Оскільки Android 15 готується до випуску пізніше цього року, Google допрацьовує свої нові функції. Серед них – Instant Hotspot, зручний інструмент, який дозволяє планшетам Android та Chromebook безперешкодно підключатися до точки доступу телефону. Однак останні повідомлення підтверджують, що ця функція не буде доступна на пристроях Samsung Galaxy.

Instant Hotspot спрощує процес підключення планшета або Chromebook до інтернету на телефоні. Коли ви перебуваєте в зоні дії Wi-Fi, на вашому пристрої з’являється спливаюче вікно з пропозицією підключитися до точки доступу телефону. Це плавний та інтуїтивно зрозумілий процес.

Для користувачів Galaxy це може здатися знайомим. Інтерфейс One UI від Samsung вже пропонує подібну функцію, яка називається Auto Hotspot. Обидві функції досягають тієї ж мети – підключити планшет або Chromebook до інтернету на телефоні.

Ключова відмінність полягає в сумісності. Instant Hotspot від Google працює з будь-яким планшетом Android і Chromebook, тоді як Auto Hotspot від Samsung доступна лише для пристроїв Galaxy в межах одного облікового запису Samsung або сімейної групи.

Хоча користувачі Samsung вже давно користуються функцією Auto Hotspot, відсутність функції Instant Hotspot в Android 15 не сильно вплине на їхній досвід. Поки ви користуєтеся виключно пристроями Samsung Galaxy, ви не втратите переваг функції Instant Hotspot.

Однак, якщо ви сподівалися використовувати автоматичну точку доступу з іншими планшетами або хромбуками на Android, то з появою Android 15 ви можете виявити, що залишилися осторонь.

Незрозуміло, чому функція Instant Hotspot не буде доступна на пристроях Galaxy. Ця функція є частиною сервісів Google Play, які доступні на всіх сертифікованих Google пристроях Android, включаючи пристрої Samsung.

Samsung, ймовірно, відмовилася від цієї функції, оскільки вона перетинається з існуючою функцією автоматичного пошуку точки доступу Auto Hotspot. Однак з миттєвою точкою доступу корисність автоматичної точки доступу дещо обмежена.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть