NVIDIA оновила демо висадки людини на Місяць

Досить спірний історичний момент виглядає дуже красиво і сучасно, але вірити чи ні - ваша справа

Вчора, 20 липня, виповнилося рівно 50 років з моменту першої висадки людини на Місяць — в 1969 році Ніл Армстронг, американський астронавт, став першопрохідцем, ступивши на поверхню супутника Землі.

Дана історична подія часто піддавалося сумніву через низку неточностей і спірних технічних моментів — багато хто досі упевнені, що влада США сфабрикували інформацію про висадку на Місяць. Проте, представники компанії NVIDIA вирішили відзначити таку важливу для космонавтики подію і опублікували оновлене демо висадки з використанням технології трасування променів.

Виглядає нове демо дуже реалістично і привабливо — якщо не придивлятися до деяких деталей, то можна легко повірити, що це дійсно реальний запис висадки космонавтів. Творці ролика приділили масу уваги висвітленню, тіням і реалістичним відблискам на поверхнях.

Варто також відзначити, що цей ролик є вже другим поліпшенням — оригінальна версія цього відео була показана в 2015 році, а тільки через три роки в неї додали рейтрейсінг. Фанатам космонавтики це точно сподобається — настільки якісного контенту про ті часи просто не існує.

Співробітники компанії NVIDIA офіційно заявили, що демо, отримане при використанні технології трасування променів, візуально практично повністю збігаються з записами висадки 1969 року.

Розробники проекту впевнені, що в ті часи настільки продуктивних графічних процесорів не існувало і ця подібність є прямим доказом того, що американці дійсно літали на Місяць. Доказ дуже слабкий, адже творці демо, швидше за все, брали оригінальний ролик за основу свого проекту і лише допрацьовували його візуально. А як ви думаєте — висаджувався Армстронг на Місяць в 1969 році або це все вигадки?


Не пропустіть