nubia Z40S Pro готується до виходу – розкрито подробиці

Компанія Nubia Mobile готується до презентації нового флагманського смартфона nubia Z40S Pro, і зараз у Мережі з’явилися зображення, що демонструють зображення смартфона з обох боків. Тизери демонструють, що модель буде доступною в декількох кольорах. У плоскому екрані буде виріз під фронтальну камеру, а на задній панелі – великий основний блок камери.

 

За роботу моделі буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1. Смартфон отримає основну камеру з 35-міліметровою оптикою, макро модулем та перископічним модулем. Буде підтримка кількох режимів зйомки, у тому числі режиму нічного неба. Крім цього, смартфон буде давати можливість запису відео у 4K при 120 кадрах на секунду.

До фішок смартфона відносять дисплей з дуже тонкими рамками – так, товщина рамки зверху складає 1.46 міліметра, а по боках – 0.95 міліметра. Що цікаво, товщину нижньої рамки на тизері не показали – ймовірно, це пов’язано з тим, що вона буде товщою за інші, як це відбувається у більшості Android-смартфонів. Презентація nubia Z40S Pro пройде 20 липня.


Джерело ITHome

Не пропустіть