UPG_price_d+m

Новий витік інформації про Realme GT5 Pro повідомляє про зміну датчиків камери

Останнім часом Realme GT5 Pro часто фігурує в новинах, що, ймовірно, означає, що його офіційний анонс не за горами. Сьогодні з’явилася інтригуюча інформація щодо його задніх камер, яка надійшла від довіреного джерела на Weibo – Digital Chat Station. Він стверджує, що три камери GT5 Pro будуть використовувати наступні сенсори: основна – Sony Lytia LYT808, телекамера на 50 Мп IMX890 і надширококутна – OmniVision OV08D10.

Останнє дивує, враховуючи той факт, що минулого тижня те саме джерело стверджувало, що ультраширококутна камера використовуватиме IMX581 від Sony. Це 48-мегапіксельний сенсор, тоді як OV08D10 – 8-мегапіксельний сенсор, який раніше використовувався для фронтальної камери OnePlus Nord N20 SE.

Це здається досить низьким рівнем, враховуючи інші дві камери, тому сприймайте це зі здоровою часткою скепсису. З іншого боку, пристрої в стилі “вбивці флагманів”, такі як серія GT від Realme, іноді дуже люблять використовувати ультраширококутні камери на 8 Мп, щоб заощадити витрати, тому ми не можемо повністю виключити це поки що.

Тепер про основну камеру — якщо новий злив правдивий, Realme GT5 Pro та OnePlus Open матимуть однаковий сенсор Sony Lytia LYT808, який є сенсором типу 1/1.43 з ефективною роздільною здатністю 53 Мп (що може бути продано як 50 Мп). Цей сенсор є першим у новій лінійці Lytia від Sony. Це двошарові транзисторні піксельні датчики, які повинні пропускати більше світла при тому ж розмірі порівняно з їхніми попередниками IMX.

Минулого тижня чутки про камери GT5 Pro вказували на IMX966 як на основну камеру, тому знову ж таки, не робіть поки що поспішних висновків. Можливо, Realme розсилає суперечливу інформацію просто для того, щоб познущатися з нас. У будь-якому випадку, схоже, що GT5 Pro буде офіційно представлений протягом наступних кількох тижнів, і тоді ми дізнаємося, які з чуток виявилися правдивими (якщо такі є).

Джерело Digital Chat Station

Не пропустіть