Новий український шутер SAND: перший геймплейний трейлер дійсно вражає

Нещодавно на презентації tinyBuild Connect українські розробники вразили геймерів першим геймплейним трейлером свого нового PvPvE-шутера SAND. Це відео наповнене дизельпанковими машинами, захопливими перестрілками від першої особи та величезними пустельними просторами.

Згідно з трейлером, командна взаємодія буде ключовим елементом гри. Перший ігровий тест SAND вже анонсовано на літній триместр, і зареєструватися на нього можна в Steam.

Дія гри розгортається в альтернативній версії початку XX століття. У цьому світі людство подорожує між зірками під керівництвом Австро-Угорської імперії. Планета Софія, колись процвітаюча, тепер лежить у руїнах через екологічну катастрофу. У її пустелях і покинутих містах блукають мисливці за скарбами. Гравцям доведеться керувати гігантськими крокуючими машинами, брати участь у масштабних боях, шукати скарби й рятуватися зі здобутим.

Розробники обіцяють великий вибір налаштувань для машин та динамічні PvPvE-бої з різноманітними механіками. Геймплей обіцяє бути непередбачуваним, адже кожна сесія буде унікальною завдяки випадковим подіям та знахідкам.

Світ Софії відкритий для досліджень і частково генерується процедурно. Це означає, що гравці зможуть знаходити різноманітні скарби та загадкові аномалії, які додаватимуть грі ще більше інтриги.

SAND створений командою зі Львова, яка під час розробки надихалася історією та культурною спадщиною України. Художній стиль і сюжет відображають вплив української культури та історії часів Австро-Угорської імперії, що додає грі унікального шарму і глибини.

Джерело tinyBuildGAMES

Не пропустіть