Новий смартфон Nokia C30 з великим екраном і оновлену версію легендарного Nokia 6310 відтепер можна придбати в Україні

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, анонсує старт продажів в Україні нового смартфона Nokia C30 з найбільш ємним акумулятором і найбільшим екраном з-поміж усіх смартфонів Nokia, а також вдосконаленої версії культової моделі Nokia 6310 з новими функціями та характеристиками.

Nokia C30 — потужний смартфон, що допоможе не пропустити жодної деталі, аби захоплюватися та ділитися своїми враженнями ще більше.

  • Любіть: Акумулятор, заряду якого вистачає до 3-х днів, якісну зйомку, велетенський екран.
  • Довіряйте: Оновлення системи безпеки, що захистять ваші дані протягом щонайменше двох років.
  • Обирайте: Надійний пристрій, що пройшов жорсткіші за смартфони інших брендів випробування витривалості.

Завдяки неймовірному 6,82-дюймовому екрану HD+ ви матимете змогу побачити ще більше. Надпотужний акумулятор 6000 мАг, заряду якого вистачає до трьох днів, втілить будь-які ваші потреби. Якісні знімки забезпечить подвійна камера на 13 МП. Смартфон Nokia C30 із регулярними, щоквартальними оновленнями системи безпеки протягом щонайменше двох років не тільки витримає випробування часом, а й надійно захистить всю важливу для вас інформацію.

Флоріан Зайхе, генеральний директор HMD Global, зазначив: «Nokia C30 — це свого роду флагман нашої серії C, – смартфон найвищої якості за доступною ціною. Це пристрій від бренду, який ви знаєте та якому довіряєте, для людей, які готові до використання розумних технологій. Більше ніж половина користувачів смартфонів зазначають, що найважливішою характеристикою акумулятора для них є час його роботи на день. Nokia C30 задовольнить усі потреби — більше часу між підзарядками, значно більший екран, наша фірмова система безпеки й довговічність, і та сама доступна ціна».

Більший екран — більше простору для ваших сміливих ідей

Дедалі більший попит на великі екрани показує, що кількість споживачів, які шукають смартфони з розміром екрана від 6” до 7”, зросте до 2025 року з теперішніх 82% до 96%. Nokia C30 має захопливий 6,82-дюймовий екран HD+, який вразить прихильників великих дисплеїв. Із зображенням найвищої якості під будь-яким кутом ви з легкістю виконаєте необхідні робочі завдання та презентації, а під час відпочинку зможете насолоджуватися своїм улюбленим серіалом.

Акумулятор, що довго тримає заряд

Коли ви багато працюєте, вкрай важливо, аби ваш телефон міг витримати будь-яке навантаження. Завдяки місткому та надпотужному акумулятору 6000 мАг, що дозволяє працювати на одному заряді до трьох днів, ви зможете вдосконалювати свої навички, транслювати стріми та залишатися на зв’язку з рідними. А висока якість і міцність конструкції смартфона Nokia C30 із полікарбонатним покриттям гарантовано забезпечить довговічність вашого пристрою.

Ви полюбите знімати на камеру

Найцінніші миті залишаться з вами назавжди завдяки подвійній камері 13 МП — найвищій на сьогодні роздільній здатності у пристроях серії C. А сенсор глибини зображення додасть вашим фото неперевершеної якості.

Безпека понад усе завдяки передовій системі захисту

Коли йдеться про важливі ідеї та робочі дані, важко навіть оцінити вартість їхнього безпечного зберігання. Як і інші моделі смартфонів серії C, Nokia C30 гарантовано отримуватиме щоквартальні оновлення системи безпеки впродовж двох років. А завдяки сканеру відбитків пальців і функції розпізнавання обличчя ваша інформація завжди залишатиметься під надійною охороною.

Nokia 6310 — сучасне переосмислення популярної класики

Вдосконалена версія класичної моделі серії Originals — Nokia 6310 — це легендарна класика з сучасним переосмисленням, новими характеристиками та функціями. Телефон розроблено з урахуванням усіх потреб сучасного користувача, якому необхідно завжди залишатися на зв’язку. Більше можливостей, покращена ергономіка та акумулятор, що тримає заряд декілька тижнів — Nokia 6310 втілює всі переваги, якими традиційно вирізняються телефони Nokia. І так, цей пристрій досі має передвстановлену гру «Змійка».

Однією з головних переваг телефона є легкість користування. Завдяки оновленим збільшеним кнопкам та широкоформатному дисплею переглядати будь-що на екрані значно легше та приємніше. Збільшені за розмірами шрифти та оновлений функціонал меню поліпшують читабельність, а для зручності текстові повідомлення можна ще й слухати.

Ціна та доступність

Nokia C30 можна придбати в Україні в конфігурації з 2/32 ГБ. Кольори: зелений та білий. Рекомендована роздрібна ціна: 3 399 грн.

Nokia 6310 вже доступний для покупки в Україні в конфігурації з 8/16 МБ. Кольори: чорний, темно-зелений та жовтий. Рекомендована роздрібна ціна: 1 699 грн.

Не пропустіть