Новий смартфон Honor буде гнучким

Компанія Honor презентувала свій перший смартфон модельного ряду Magic у 2016 році, і тоді модель була справді унікальною. У неї був повністю унікальний та незвичний зовнішній вигляд, власна операційна система з фішками, які використовували нейромережі та акумулятор, у якому застосовувався графен, завдяки чому зарядити його можна було за 10 хвилин аж на 40 відсотків, що на той час було справді неймовірним показником.

Після цього компанія презентувала Honor Magic 2, який був значно менш інноваційним та цікавим, щоправда, використовував досить рідкісний форм-фактор смартфона-слайдера, як Xiaomi Mi Mix 3. Схоже на те, що зараз компанія готується презентувати Honor Magic 3, і він має стати по справжньому цікавим, адже буде оснащений гнучким дисплеєм.

Очікується, що Honor презентує велику кількість бюджетних смартфонів, новий флагманський модельний ряд Honor 40 уже на початку літа, а також новий планшет Honor Tab, який буде оснащений флагманськими характеристиками. На даний момент немає подробиць про ці продукти, але очікується, що вони будуть виходити рівномірно протягом всього 2021 року.

Інформацію про це опублікував відомий інсайдер Digital Chat Station, на якого посилається видання Gizchina. Нагадаємо, що цей інсайдер не раз першим розкривав дані про нові моделі, для прикладу, від нього свого часу ми дізналися подробиці про Redmi K30 Pro.

Джерело Gizchina

Не пропустіть