Новий планшет Samsung Galaxy Tab S7 XL Lite готується до виходу

Компанія Samsung незабаром планує презентувати свій новий середньобюджетний планшет Galaxy Tab S7 XL Lite, про який з’являється все більше й більше інформації. Зараз цей девайс був помічений у базі даних FCC, з чого можна зробити висновок, що його презентації слід очікувати вже незабаром.

Згідно з останніми даними, у планшета буде підтримка роботи в мережах п’ятого покоління, Wi-Fi 802.11ac та Bluetooth LE. Крім цього, планується презентації LTE-версії. В коробці з планшетами буде поставлятися зарядний пристрій потужністю 15W, хоча у них буде підтримка швидкої зарядки потужністю 44.5W (вочевидь, при бажанні потужніший зарядний блок можна буде докупити окремо).

Також нам відомі характеристики цього планшета завдяки його появі у базі даних бенчмарка Geekbench. За роботу моделі буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 750G, в парі з яким буде 4 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті поки невідомий, але очікується, що на вибір буде доступно декілька варіантів. З коробки модель буде поставлятися з операційною системою Android 11 та програмною оболонкою One UI 3.1.

Samsung Galaxy Tab S7 XL Lite буде оснащений IPS-дисплеєм з діагоналлю 12.4 дюйма та роздільною здатністю FullHD+. У моделі буде стилус S Pen та подвійна основна камера. Очікується, що модель буде презентована у червні цього року.


Не пропустіть