Новий iPad Pro M4 (2024) показав вражаючі результати у тесті на автономність

Новий iPad Pro (2024) з чіпом M4 від Apple став справжнім проривом у порівнянні з попередником, особливо що стосується батареї. Тепер у нього більша батарея на 31,29 Втг, і ресурс GSMArena провів свій тест на витривалість. Новий iPad Pro 11″ показав активний час використання в 12 годин і 37 хвилин.

У розрізі категорій, 11-дюймовий OLED iPad Pro зміг забезпечити 37 годин і 2 хвилини розмов, що є пристойним результатом у порівнянні з іншими планшетами, хоча це не основне призначення iPad.

Apple обіцяла до 10 годин вебсерфінгу та відтворення відео, і новий iPad Pro M4 підтвердив ці обіцянки, показавши 9 годин і 53 хвилини в тесті браузингу та 15 годин і 43 хвилини стрімінгу відео. Останній результат вражає навіть у порівнянні з більшими пристроями, як-от Galaxy Tab S9 Ultra.

Новий тандемний OLED-дисплей та чіп Apple M4, створений на базі другого покоління 3 нм процесу від TSMC, ймовірно, є основними причинами цих вражаючих показників. Оптимізації Apple “за кулісами” також сприяють таким видатним результатам тестів на витривалість. Вражаючою є також витривалість в іграх – 8 годин і 12 хвилин, що конкурує з Android-планшетами в діапазоні 13-14 дюймів.

Джерело GSMArena

Не пропустіть