Новий флагманський Xiaomi Mi Mix 4 отримає другий екран

У мережі не припиняються розмови щодо нового покоління дизайнерських смартфонів Xiaomi – Xiaomi Mi Mix. Спочатку всі припускали, що пристрій отримає дисплей, який буде покривати більше 100% від площі передньої поверхні смартфона, але потім виявилося, що це не новий Mi Mix, а Mix Alpha. Тепер в мережі з’явилося зображення довгоочікуваного Xiaomi Mi Mix 4 і, судячи з усього, саме так буде виглядати пристрій. Основною особливістю новинки є його другий дисплей, що розташувався на задній частині смартфона.

Судячи з патентного зображення, Mi Mix 4 отримає другий дисплей у формі квадрата, додаючи симетрії задній поверхні смартфона, в якому основна камера розташується в такому ж квадратному модулі, як це вже реалізовано в Google Pixel 4 і iPhone 11. До речі, щось подібне вперше продемонструвала компанія Meizu у своєму флагманському Meizu Pro 7. Правда смартфон даного китайського виробники провалився в плані продажів, через що вендор відмовився від подальших подібних експериментів. Чи вийде у Xiaomi прищепити публіці любов до даного рішення розташування другого дисплея – покаже лише час.

Нагадаємо, що анонс новинки очікується на початку 2020 року. Цілком можливо, що Xiaomi Mi Mix 4 представлять напередодні виставки MWC 2020 року – робиться це для того, щоб в рамках саме цієї виставки у подальшому представити глобальну версію пристрою.

Джерело /Leaks

Не пропустіть