Новий Firefox для Android отримав підтримку розширень

Мова йде про експериментальну версії браузера Firefox Preview, який, на відміну від Firefox для Android, не підтримує розширення

Mozilla створює мобільний браузер для Android. Вперше його представили в середині 2019 року, і він в результаті має замінити собою стабільну версію Firefox.

Коли Mozilla почала розробляти свій експериментальний браузер для Android, деякі його функції не розглядалися розробниками. Серед них – підтримка розширень браузера, яка доступна в стабільній версії додатка.

Більшість браузерів для Android на поточний момент не працюють з розширеннями. Можливо, з цієї причини користувачі шукають альтернативи, оскільки звикли до розширень в браузерах на комп’ютері.

23 жовтня компанія Mozilla оголосила в своєму блозі, що Firefox Preview все-таки буде підтримувати розширення WebExtensions точно так само, як це робить Firefox для ПК.

Приведення GeckoView і Firefox Preview у відповідність з API, які раніше підтримувалися в Firefox для Android, не відбудеться відразу. До 2020 року розробники планують зосередити свої зусилля на впровадженні підтримки API, необхідні для роботи рекомендованих розширень, які «добре працюють на мобільних пристроях і охоплюють різні додаткові функції».

Це означає, що ряд розширень на початковому етапі працювати не будуть. Популярні розширення, такі як uBlock Origin, NoScript Security Suite, LastPass Password Manager, Enhancer for YouTube або доповнення для підтримки декількох облікових записів Firefox входять в список рекомендованих. Чи будуть вони підтримуватися фінальною версією Firefox Preview – поки не відомо. Офіційно розширення в Firefox Preview з’являться в першій половині 2020 року.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть