Новий 32-дюймовий 4K смарт-монітор LG має вбудований Netflix і Google Календар та дозволяє здійснювати відеодзвінки

Тепер ви можете придбати всю лінійку моніторів LG MyView на базі webOS, які дебютували на виставці CES 2024 на початку цього місяця, включаючи модель з 31,5-дюймовою 4K IPS-панеллю (модель 32SR85U) за ціною від 599,99 доларів США.

Звичайно, геймери можуть знайти краще співвідношення ціни та якості, ніж монітор з максимальним часом відгуку 5 мс і частотою оновлення 60 Гц, але візуальні творці можуть оцінити 95-відсоткову колірну гаму DCI-P3. А коли ви закінчите роботу в офісі, зможете запустити повний набір розважальних програм або транслювати потокове відео безпосередньо з іншого пристрою завдяки підтримці AirPlay 2 і Miracast.

Це ідеальний монітор для перегляду фільмів за робочим столом без гучних вентиляторів (або сповіщень Slack), що руйнують занурення, і він легше впишеться у ваш домашній офіс, ніж Samsung Ark.

Підтримка додатків webOS дозволяє працювати з Microsoft 365 та Google Calendar, а також здійснювати відеодзвінки за допомогою знімної вебкамери з роздільною здатністю 1080p. Для навігації користувацьким інтерфейсом, окрім миші та клавіатури, є пульт Magic Remote з голосовим керуванням.

Вбудовані інтелектуальні функції можуть зробити настільний монітор дорожчим, але багато кому сподобався Samsung M8 Smart Monitor зі схожою концепцією, і LG покращила його в деяких аспектах.

Він витончений, з тонкими рамками з трьох боків, а сам дисплей встановлений на знімній підставці, що регулюється по висоті та нахилу. Він оснащений трьома портами живлення USB-C потужністю до 90 Вт, має Wi-Fi та Bluetooth для бездротового підключення, два порти HDMI та стереодинаміки потужністю 5 Вт.

Окрім моделі з роздільною здатністю 4K, LG випустила дві версії з роздільною здатністю 1080p: 31,5-дюймовий 32SR53FS за $299,99 та 27-дюймовий 27SR50F за $199,99. Усі три моделі доступні для негайної та безплатної доставки.

Джерело The Verge

Не пропустіть