Нові смарт-годинники Fossil дозволять користувачам iPhone приймати дзвінки, як на Apple Watch

Fossil анонсувала свої нові смарт-годинники п’ятого покоління, які отримали відповідну назву Gen 5. Крім деяких поліпшень характеристик, це будуть перші годинники на Wear OS здатні приймати дзвінки з прив’язаного iPhone.

Смарт-годинники на операційній системі від Google раніше могли тільки сповіщати користувачів iPhone про надходження дзвінка. Новинка від Fossil дозволить приймати і відповідати на вхідні прямо з годинників. На жаль, ця функція буде відсутня на момент надходження в продаж. За словами виробника, ексклюзивна функція з’явиться з OTA-оновленням цієї осені. Користувачам iPhone не будуть потрібні будь-які додаткові налаштування. Годинники стануть додатковим способом відповіді на дзвінки через Bluetooth-з’єднання.

Fossil окремо відзначає збільшення терміну автономної роботи за рахунок нових режимів, які дозволяють працювати протягом декількох днів без підзарядки. «Режим розширеної батареї» збільшує працездатність до декількох днів, зберігаючи при цьому активні повідомлення і моніторинг серцевого ритму. «Режим тільки час» – це по суті своєрідний економний режим, що відображає лише час, він відмінно підійде для випадків, коли батарея майже повністю розряджена. Fossil не вказала конкретну інформацію про те, скільки Gen 5 здатні пропрацювати в кожному режимі.

Годинники працюють на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 3100. Виробник запропонує шість різних колірних схем. Три з них отримають назву «Julianna HR», вони виглядають досить ефектно за рахунок золотого кільця навколо циферблату. Інша трійка буде називатися «Carlyle HR» і отримає більш скромне оформлення. Обидві серії оснащені однаковим 1,28-дюймовим AMOLED-дисплеєм (328ppi), який поміщений 44-міліметровий корпус товщиною 12 мм.

Що стосується інших характеристик, Gen 5 отримали 8 ГБ вбудованої пам’яті і 1 ГБ оперативної пам’яті. Смарт-годинники оснащені чіпом NFC для безконтактних платежів через Google Play, датчиком серцебиття, автономним GPS і динаміком для прийняття дзвінків. Конструкція новинки, за словами Fossil, захищена від вологи і здатна витримати занурення на глибину до 30 метрів. Gen 5 вже доступні в офіційному інтернет-магазині за ціною 295 доларів.


Не пропустіть