Нові ШІ-функції не працюватимуть на старих iPhone: перевірте, чи ваш є у переліку

Нові функції штучного інтелекту, які очікуються в операційній системі iOS 18, можливо, будуть працювати лише на найновіших моделях iPhone. Ці функції вимагатимуть сучасних пристроїв з відповідною обчислювальною потужністю, тому старі моделі iPhone можуть виявитися несумісними.

Передбачається, що нові можливості ШІ в iOS 18 будуть працювати лише на iPhone 16, які вийдуть восени цього року, а також на моделях iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max. Причиною є значна різниця в продуктивності блоку обробки нейронних мереж (NPU) між різними моделями.

Для нових функцій знадобиться потужна NPU з високою продуктивністю. Вона є у нових фірмових процесорах Apple, які використовуються в лінійках Pro. Але в бюджетніших чипах для молодших моделей iPhone продуктивність NPU значно нижча. Очікується, що нові можливості ШІ в iOS 18 будуть такими: розпізнавання об’єктів, аналіз зображень, обробка мови та обчислення нейронних мереж. Їх робота потребуватиме належної обчислювальної потужності, якої можуть бракувати на старих моделях.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть