Нові правила США щодо Huawei можуть вплинути на роботу понад 800 японських компаній

В умовах триваючої торгової війни між США і Китаєм уряд США ввів нові санкції відносно Huawei. Сполучені Штати будуть вводити заборону на федеральні закупівлі у підприємств, що використовують продукцію Huawei Technologies і чотирьох інших китайських компаній.

У звіті Nikkei стверджується, що агентства США не зможуть підписувати або продовжувати контракти з компаніями, які використовують продукти або послуги Huawei, ZTE, Hangzhou Hikvision Digital Technologies, Zhejiang Dahua Technology і Hytera Communications.

Нові правила, які набудуть чинності 13 серпня, вимагатимуть від компаній, які подають заявки на федеральні контракти, підтвердити, що вони не використовують заборонені продукти вищезгаданих китайських компаній.

За повідомленнями експертів, це рішення вплине на роботу понад 800 японських компаній, в тому числі на дочірні підприємства США, які мають прямі федеральні контракти, а також японські підприємства, які співпрацюють з американськими військами, розміщеними в азіатській країні.

Такі компанії, як Nippon Telegraph & Telephone, NTT Data, SoftBank Group і Kajima, вже заявили, що будуть забезпечувати дотримання нового правила і будуть утримуватися від використання продуктів і послуг Huawei і ZTE.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть