Нові iPhone будуть більш товстими, але камери будуть випирати менше

Мабуть, корпуси будуть ширшими через наявність більш ємних акумуляторів. 

Здається, в Купертіно задумалися про автономність пристроїв. Також потрійні камери повинні бути ширшими, а надто випираючі модулі виглядають неестетично. Загалом, причин збільшувати товщину корпусів вистачає.

Видання Mac Otacara опублікувало нову інформацію про корпусі нових iPhone, передає 9to5mac.

За отриманими даними, корпуси смартфонів стануть трохи товстішими, при цьому камера буде випирати менше. Ймовірно, перша зміна пов’язана з наявністю більш ємних акумуляторів, про що стало відомо раніше.

Так, 6,1-дюймова модель з OLED-екраном буде товстіше попередника на 0,15 мм, при цьому в області камери вона виявиться на 0,5 тонше. 6,5-дюймова модель буде товстіше на 0,4 мм, але в області камери тонше на 0,25 мм.

ЗМІ здивувало, що 6,1-дюймової моделі приписується наявність OLED-дисплея. Діагональ XS – 5,8 дюйма, 6,1 дюйма у XR, і він випускається з LCD-екраном. Про яку саме модель йде мова – про флагман або здешевлену версію – невідомо.

Також інсайдер OnLeaks повідомив, що всі три нових iPhone будуть оснащені потрійними основними камерами, щоб не відставати від тренда індустрії. Швидше за все, у всіх моделей вони розташуються в квадратному блоці, це буде відмінною рисою смартфонів.

Що буде лежати в комплекті, невідомо. Одні джерела стверджують, що швидка зарядка, інші – що звичайна, на 5 Ватт, яка йде з моделями, що вже продаются. Точно ясно, що телефони збережуть роз’єм Lightning.


Не пропустіть