Нові ігри та колаборації для Nintendo Switch будуть представлені на заході Nintendo Direct вже завтра

Цієї середи Nintendo готується до захоплюючого анонсу на своєму наступному партнерському шоукейсі, на якому обіцяє розповісти про майбутні ігри для консолі Switch, що вийдуть у першій половині цього року. Захід, що відбудеться 21 лютого о 9:00 за східним часом, буде присвячений іграм від партнерів Nintendo, які займаються видавництвом та розробкою, і дасть змогу зазирнути у світ ігор, що чекають на любителів консолі Switch.

Ця презентація вирізняється часом проведення та потенційними наслідками. Після того, як минулого тижня Microsoft зробила гучну заяву про перенесення деяких своїх ігор на “інші консолі”, з’явилися припущення, що серед бенефіціарів буде і Switch. Цей крок, а також чутки про те, що Hi-Fi Rush, Sea of Thieves, Halo та Gears of War можуть потрапити на цю платформу, викликали хвилювання серед шанувальників.

Ця презентація особливо важлива для Nintendo, враховуючи нинішній дефіцит ігор від перших розробників, анонсованих для Switch. На тлі чуток про затримку запуску консолі Switch 2, який тепер перенесено на 2025 рік, ця подія може стати вирішальним моментом для Nintendo, щоб зберегти імпульс для своєї нинішньої консолі.

Запланована на 25 хвилин, презентація надає Nintendo можливість не лише підкреслити сильні сторони свого партнерства, але й потенційно розкрити внесок Microsoft у бібліотеку Switch.

З нетерпінням чекаємо на те, що може стати важливим моментом у крос-платформних іграх, продемонструвавши спільну сторону індустрії та, можливо, підготувавши основу для року, наповненого абсолютно новим ігровим досвідом для користувачів Switch.

Джерело Engadget

Не пропустіть