Нові функції YouTube: підсумки чату, QR-коди для каналів та ефекти для Shorts

YouTube анонсує тестування нових функцій, які скоро будуть доступні для деяких каналів. Ці нововведення включають підсумки чату в реальному часі, пошук за допомогою Google Lens та QR-коди для каналів. Важливо зазначити, що ці функції залишаться ексклюзивними для невеликої групи користувачів, які є частиною програми експериментів YouTube, і можуть не стати загальнодоступними.

Нові підсумки чату в реальному часі будуть працювати лише для прямих трансляцій англійською мовою та для каналів з “дуже активними чатами”. Канали, що відповідають вимогам, отримають спеціальний банер на початку чату з опцією підсумувати коментарі.

YouTube також інтегрує Google Lens у пошукову панель. Невеликий відсоток користувачів на Android побачить кнопку Lens у пошуковій панелі, яка дозволить шукати контент на другому за відвідуваністю вебсайті світу.

QR-коди каналів нададуть творцям швидкий і легкий спосіб поділитися своїми каналами з іншими. Підтримувані користувачі отримають можливість генерувати QR-код зі свого профілю.

YouTube Shorts також отримають нову кнопку “Ефекти”, яка міститиме ефекти, створені користувачами, для того, щоб зробити короткі відео ще більш захоплюючими. YouTube підтвердив, що ефекти для Shorts з’являться у більшої кількості користувачів пізніше цього року.

Джерело GSMArena

Не пропустіть