Нові Apple Watch вийдуть в керамічній і титановій версіях

У актуальних Apple Watch Series 4 немає керамічної версії, а моделей з корпусом з титану зовсім ніколи не було

У лютому 2019 року відомий аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) передбачив повернення керамічної моделі розумних годинників Apple Watch і випуск нової — з корпусом з титанового сплаву. Схоже, інформація виявилася вірна, на що явно вказують внутрішні системні файли бета-версії нової операційної системи watchOS 6. Видання iHelp BR, яке раніше повідомило про дату презентації iPhone 11, виявило в ній згадки про керамічну і титанову версії Apple Watch.

Згідно з витоком у вигляді анімації екрану початкової настройки Apple Watch, Apple працює над розумними годинниками з корпусом з кераміки і титану в двох розмірах – 40 мм і 44 мм. Досі у Apple Watch ніколи не було моделі з титану, а у Apple Watch Series 4 немає керамічної версії. Попередні прогнози також свідчать, що наступне покоління Apple Watch оснастять OLED-екраном виробництва Japan Display (JDI).

В даний час невідомо, чи йде мова про прийдешні Apple Watch Series 5 або це буде просто оновлення поточної лінійки Apple Watch Series 4. Крім того, залишається загадкою, чи замінить титановий корпус нержавіючу сталь або стане додатковою опцією. Очікується, що Apple представить нові Apple Watch разом з флагманами iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max у вівторок 10 вересня.


Не пропустіть