Нове оновлення iOS 14.5 для iPhone додало велику кількість фішок

Компанія Apple вчора презентувала велике оновлення операційної системи iOS під номером 14.5, яке принесло зміни у розблокування пристроїв, нові налаштування конфіденційності, підтримку Apple AirTag та багато іншого. Одним з найбільш важливих нововведень стала можливість розблокувати iPhone X та новіші моделі за допомогою Apple Watch Series 3 та новіших версій, навіть у захисній масці.

Тепер користувачі можуть контролювати, які програми відслідковують їхні дії у додатках та на сайтах інших компаній. Також компанія Apple розширили підтримку смартфонами iPhone мереж п’ятого покоління, iPhone 12 тепер підтримує міжнародний 5G-роумінг. Крім цього, компанія додала підтримку AirTag у додаток Find My, а для iPhone 11 та iPhone 12 доступна функція точного пошуку завдяки чіпу U1.

Крім цього, компанія оновила додаток “Карти”, додавши можливість поділитися очікуваним часом прибуття пішки чи на велосипеді (раніше це було доступно лише при руху на автомобілі). Крім цього, були оновлені деякі фішки голосового асистента Siri, оновлений додаток “Подкасти” та з’явилися підтримка бездротових ігрових контролерів Xbox Series S, Xbox Series X та Dualsense для PlayStation 5.


Не пропустіть