Нова версія iPadOS дозволить збільшити оперативну пам’ять

iPadOS цьогоріч оновили досить відчутно, адже Apple додала в планшетну ОС підтримку вікон, як на декстопній версії. Це означає, що можна буде працювати одночасно з декількома програмами відразу. Проте фунція  Stage Manager – не єдиний апгрейд операційної системи.

Інша функція, яка є в цьогорічному оновлені, знадобиться геть усім. Stage Manager, наприклад, дозволяє відкривати до 8 вікон одночасно, проте це завдання потребує чимало ресурсів процесора. Тому функція доступна лише для таких моделей iPad: iPad Air 5, iPad Pro 11 (2021), iPad Pro 12.9 (2021).

Тобто це лише ті планшети, що працюють на процесорі М1. Але гаджети на менш продуктивному процесорі, можуть скористатися новою функцією, яку Apple додала iPad на M1 в iPadOS 16. Словом, це віртуалізація оперативної пам’яті, яка уже давно є на Android.

Завдяки їй планшети  Apple зможуть наростити обсяг своєї ОП за рахунок вбудованого сховища за допомогою спеціальних алгоритмів.

Це працює так: iPad переводить простір внутрішньої пам’яті в оперативну, і таким чином власник планшета отримує додатково до 4 ГБ ОЗП.Не пропустіть