Нова унікальна функція WhatsApp доступна лише для користувачів Apple і Samsung

Розробники WhatsApp проінформували, що месенджер тепер підтримує перенесення чатів з iOS на Android. В даний час перенести листування можна тільки з iPhone на смартфон Samsung і ніяк інакше.

Перенесення чатів реалізоване не через хмару, а локальне з’єднання. З одного боку, це набагато безпечніше, адже користувач повністю контролює процес, і листування не передається на сторонній сервер. А з іншого – так набагато складніше, ніж в інших месенджерах, де листування просто синхронізується між усіма пристроями користувача, незалежно від платформи.

Для перенесення чатів необхідний кабель, що включає iPhone до Android смартфону (Lightning->USB Type-C або Lightning->micro USB).

На iPhone повинна бути встановлена програма WhatsApp версії не нижче 2.21.160.17, а на Android-смартфон не нижче 2.21.16.20. Також буде потрібно встановити на Android-смартфон додаток Smart Switch версії 3.7.22.1 або новішої.

У додатку Smart Switch потрібно запустити процес перенесення даних. Воно покаже QR-код, який потрібно відсканувати айфоном. Залежно від кількості і обсягу чатів це може зайняти кілька хвилин або трохи більше.

Важливо – залогінитися в WhatsApp на різних смартфонах потрібно з одним і тим же номером телефону.

Ще одне серйозне обмеження – перенести чати можна тільки при первинному налаштуванні смартфону, тобто, якщо вже налаштували його і користуєтеся ним якийсь час, це буде неможливо (але можна скинути смартфон до заводських налаштувань, і тоді все вийде).

Пізніше в цьому році розробники WhatsApp планують реалізувати перенесення чатів зі смартфона Samsung на iPhone, а в подальшому з’явиться підтримка пристроїв інших виробників.

Джерело Whatsapp
Не пропустіть