“Нова Пошта” тепер використовує українських роботів SB Robotics

Використання роботів у логістичних комплексах переважно асоціюється з великими іноземними компаніями – Amazon, AliExpress і так далі, але й українські компанії також успішно використовують їх у щоденних логістичних задачах, і яскравим прикладом цього є “Нова Пошта”.

Ще з осені минулого року в повсякденній роботі львівського терміналу “Нова Пошта” тестувала двох транспортних роботів, які виготовляє українська компанія “Стандарт-ПАК”, а випускає бренд SB Robotics. Оскільки роботи успішно пройшли тестовий період, компанія планує найближчим часом збільшити їх кількість до 20 і постійно використовувати.

Після успішного тестування на вантажному відділенні Львівського інноваційного терміналу (ЛЕО), де переважно сортуються посилки вагою до 30 кілограмів, ми почали використовувати роботизовані візки для транспортування вантажів зі зони розвантаження в зону завантаження. Вони досягають швидкості 0.8 м/с, а також можуть перевозити в собі вантаж вагою до 300 кілограмів і тягнути до 1000 кілограмів за собою”, – повідомили в компанії.

Роботизовані візки пересуваються магнітною лінією, а траєкторію руху задає оператор. Після розвантаження візок повертається в початкову позицію. Вартість одного такого робовізка складає близько 350 тисяч гривень.

Варто нагадати, що за минулий рік “Нова Пошта” доставила понад 212 мільйонів посилок та вантажів, збільшила кількість відділень до шести тисяч, а також зібрала більше 3.7 мільйона користувачів мобільного додатку.Не пропустіть