Нова пошта оголосила реєстрацію на Напівмарафон у Львові

12 травня у Львові відбудеться Напівмарафон “Не зупиняйся”, організований компанією Нова пошта спільно з NewRun. Від сьогодні на сайті відкрита реєстрація на дистанцію 21 км. Всі кошти із реєстраційних внесків будуть перераховані до Національного реабілітаційного центру «Незламні».

Мета забігу — показати національну єдність і підтримати людей, які не зупиняються в боротьбі за свободу та майбутнє. Героями кампанії Марафону та його обличчями стали люди, які щодня борються, рятують, лікують та допомагають Україні рухатися до перемоги. Це, зокрема, рятувальник ДСНС та бігун-рекордсмен Володимир Сковородка, військовий медик Максим Прокопенко, пресофіцерка ЗСУ Маргарита Рівчаченко, бігун і боєць ТрО Юрій Іванченко.

Торік Марафон у Києві зібрав понад 3 мільйони 800 тисяч гривень на посилення ППО. До офлайн-забігу на ВДНГ приєдналось 4 600 учасників. Гасло «Не зупиняйся!» і сьогодні є актуальним для українців, які продовжують боротись, допомагати й бігти, наближаючи перемогу. У травні спортивні забіги відбудуться у Львові, а 100% від усіх стартових внесків компанія перерахує тим, хто потребує фізичної реабілітації та адаптації у центрі «Незламні».

«Ми проводимо другу бігову подію під час великої війни з важливою соціальною місією. Спільна мета об’єднує та підтримує в подоланні складних дистанцій, як на трасі, так і в житті. У цьому наша сила і це те, чого в нас не забрати. Ми дякуємо кожному, хто долучається до ініціативи та присвячує подолання кілометрів захисникам, рідним чи постраждалим від російської агресії», – говорить Інна Поперешнюк — постійна учасниця бігових марафонів, співзасновниця Нової пошти, бренд-амбасадорка NewRun.

Організатори запрошують до забігів усіх охочих і через спорт робити добрі справи, допомагаючи людям, які цього потребують.

Максим Кривенко, співзасновник і директор NewRun, також долучається до кампанії «Не зупиняйся!».

«Під час проведення подій таких масштабів мене переповнює гордість за наших людей і ті результати, яких ми досягаємо разом. Другий рік поспіль біг стає формою висловлення підтримки, співчуття та вдячності. Ми докладемо всіх зусиль, щоб попри постійні зовнішні чинники заплановані забіги відбулись максимально безпечно, і кожен українець отримав ту емоцію, яка допоможе йому не зупинятись і рухатись вперед», – переконаний Максим Кривенко.

Забіги-2024 від Нової пошти та NewRun починаються 12 травня у Львові, з Площі Ринок. На сайті New Run учасники можуть вже зараз зареєструватись на дистанцію 21 км. Дистанції на 5 км, 10 км, перший кілометр і на дитячий забіг будуть відкриті для реєстрації з лютого до 1 травня. Важливо, у разі досягнення ліміту учасників дистанції можуть бути закриті раніше. Кількість місць на офлайн подію обмежена.


Не пропустіть