Нова пошта надає 25% знижки на доставку благодійних вантажів

Нова пошта мотивує бізнес розвивати напрямок гуманітарної допомоги

Під час війни мільйони українців потребують продуктів харчування, одягу та побутових речей по всій країні. Нова пошта закликає український бізнес приєднатися до допомоги у рамках свого проєкту Humanitarian Nova Poshta.

Для будь-яких комерційних організацій, які вирішили відкрити напрямок гуманітарної допомоги, Нова пошта надасть 25% знижки від чинних тарифів на доставку.

Щоб стати партнером та отримати знижку, необхідно укласти угоду. Перевезення за програмою можуть здійснюватись як по території України, так і з будь-якої точки з-за кордону. Окрім перевезення, Нова пошта може запропонувати партнерам спеціальні умови на додаткові логістичні послуги «під ключ»:

  • забір замовлення відправника;
  • доставку вантажу до кордона;
  • транспортування вантажу через кордон;
  • комплектацію продуктових наборів на запит організації на виробничих потужностях Нової пошти;
  • доставку до будь-якого населеного пункту України, де працює Нова пошта;
  • підготовку комплексного звіту за результатами доставки.

Проект Humanitarian Nova Poshta був і залишається для Нової пошти соціальним та неприбутковим. Усі кошти, отримані за доставку гуманітарних вантажів від комерційних організацій, йдуть на щоденні витрати на паливо, утримання автопарку, а залишок доходу спрямовується на розширення можливостей безкоштовної доставки вантажів для армії, ТРО, переселенців. У рамках Гуманітарної пошти за 7 років Нова пошта безкоштовно доставила 241 тис посилок або 19 тис тонн допомоги – це вага 380 танків.

За час повномасштабної війни вже доставлено 7 000 тон гуманітарної допомоги із Польщі, Франції, Великобританії, Німеччини, Румунії, Туреччини та інших країн. Це 484 рейса вантажівок Нової пошти із Європи та 142 авіарейса із США.

Разом до перемоги!Не пропустіть