UPG_price_d+m

Нова камера Xiaomi вразить якістю знімків (Фото)

Китайський виробник показав основні функції нового датчика, а також показав приклад фотографій, зроблених з його допомогою.

Компанія Xiaomi поділилася подробицями про 64-мегапіксельну камеру, якою виробник оснастить свої майбутні смартфони, пише Gizchina. Мобільні пристрої використовуватимуть новітній сенсор Samsung ISOCELL GW1.

Зустріч проходила на конференції Xiaomi Future Image Technology Communication в Пекіні. Віце-президент технічного гіганта Ману Кумар Джейн опублікував в своєму фейсбуці кілька слайдів з презентації компанії.

Сенсор GW1 – це 1/1,7-дюймовий датчик з розміром пікселя 1,6 мкм. При зйомці він перетворює 4 пікселя в 1 з розміром 1,6 мкм, що дозволяє отримувати якісні 16 Мп зображення. Також сенсор використовує технологію ISOCELL PLUS для точної передачі кольорів. Першим пристроєм компанії з камерою нового покоління повинен стати смартфон під брендом Redmi, хоча компанія не повідомляла про них ніякої конкретики.

В самому кінці презентації президент компанії Лін Бін розповів про плани використовувати в майбутньому 100-мегапіксельні сенсори, які випустить Samsung. Невідомо, чи займається південнокорейський виробник розробкою подібного рішення, але Лін, відзначає видання Gichina, впевнений, що рано чи пізно це станеться.


Не пропустіть