Нова iPadOS дасть iPad функціонал повноцінного комп’ютера

У компанії Apple планують перетворити iPad у аналог повноцінного комп’ютера завдяки новим програмним фішкам. Так, тепер користувачі отримають можливість гнучко налаштовувати розміри та конфігурацію вікон програм. Нагадаємо, що нова iPadOS буде презентована в рамках WWDC 2022, що розпочнеться вже завтра і триватиме до 10 червня.

Слід зазначити, що зараз у користувачів iPad є можливість запуску додатків у повноекранному режимі, як на iPhone, або два у режимі спліт-скрін. Окрім цього, третій додаток можна розгорнути у компактному вигляді в кутку екрана. Враховуючи, що у нових планшетів Apple вже дуже потужні процесори (особливо Pro-моделі), рішення про перепрацювання інтерфейсу під професійні задачі цілком зрозуміле.

Так, як заявив редактор Bloomberg Марк Гурман, після виходу iPadOS 16, можливості iPad будуть значно ближчими до Mac, ніж до iPhone. Планується, що зручність використання кількох додатків одночасно та перемикання між усіма запущеними відчутно зросте. Слід зазначити, що хоч оновлення буде презентовано на днях, доступним усім користувачам актуальних iPad воно буде восени.


Джерело MacRumors

Не пропустіть